Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 28/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 95/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 сәуірде № 5041 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 4 сәуірдегі № 75/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 04.04.2017 № 75/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 28/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4336 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 наурызда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
20-тармақта 43) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"43) өз құзыреті шегінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы мемлекеттік саясатты іске асырады;";
"Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 29 января 2015 года № 28/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 1 марта 2016 года № 95/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 апреля 2016 года № 5041. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 4 апреля 2017 года № 75/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 04.04.2017 № 75/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 29 января 2015 года № 28/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление здравоохранения Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4336, опубликовано 17 марта 2015 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы") следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Управление здравоохранения Павлодарской области", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 20 подпункт 43) изложить в следующей редакции:
"43) реализует в пределах своей компетенции государственную политику в области государственно-частного партнерства;";
перечень организаций, находящихся в ведении государственного учреждения "Управление здравоохранения Павлодарской области", изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы "1" наурыздағы
№ 95/3 қаулысына
қосымша
"Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы
ұйымдардың тізбесі
1. Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар (бұдан әрі – КМҚК):
1) "Павлодар облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК;
2) "Май орталық аудандық ауруханасы" КМҚК;
3) "Павлодар ауданының поликлиникасы" КМҚК;
4) "Павлодар облыстық туберкулезге қарсы диспансері" КМҚК;
5) "Ақсу туберкулезге қарсы ауруханасы" КМҚК;
6) "Екібастұз медициналық колледжі" КМҚК;
7) "Павлодар облысының паллиативтік көмек ауруханасы" КМҚК;
8) "Павлодар облыстық қан орталығы" КМҚК;
9) "Павлодар облыстық психоневрологиялық диспансері" КМҚК;
10) "Павлодар облыстық ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" КМҚК.
2. Шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорындар (бұдан әрі – ШЖҚ КМК):
1) ШЖҚ "Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" КМК;
2) ШЖҚ "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" КМК;
3) ШЖҚ "Павлодар облыстық наркологиялық диспансері" КМК;
4) ШЖҚ "№ 1 Павлодар облыстық перинаталдық орталығы" КМК;
5) ШЖҚ "Павлодар облыстық тері-венерологиялық диспансері" КМК;
6) ШЖҚ "Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" КМК;
7) ШЖҚ "Павлодар облыстық диагностикалық орталық" КМК;
8) ШЖҚ "№ 1 Павлодар қалалық ауруханасы" КМК;
9) ШЖҚ "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" КМК;
10) ШЖҚ "№ 3 Павлодар қалалық ауруханасы" КМК;
11) ШЖҚ "Павлодар қаласының жедел медициналық жәрдем ауруханасы" КМК;
12) ШЖҚ "Павлодар қаласының № 1 емханасы" КМК;
13) ШЖҚ "Павлодар қаласының № 2 емханасы" КМК;
14) ШЖҚ "Павлодар қаласының № 4 емханасы" КМК;
15) ШЖҚ "Павлодар қаласының № 5 емханасы" КМК;
16) ШЖҚ "Екібастұз қалалық ауруханасы" КМК;
17) ШЖҚ "Екібастұз перзентханасы" КМК;
18) ШЖҚ "Екібастұз қаласының № 1 емханасы" КМК;
19) ШЖҚ "Екібастұз қаласының № 2 емханасы" КМК;
20) ШЖҚ "Екібастұз қаласының № 3 емханасы" КМК;
21) ШЖҚ "Ақсу орталық ауруханасы" КМК;
22) ШЖҚ "Железин орталық аудандық ауруханасы" КМК;
23) ШЖҚ "Успен орталық аудандық ауруханасы" КМК;
24) ШЖҚ "Павлодар облыстық стоматологиялық емханасы" КМК;

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "1" марта 2016 года
№ 95/3
Перечень
организаций, находящихся в ведении государственного учреждения
"Управление здравоохранения Павлодарской области"
1. Коммунальные государственные казенные предприятия
(далее – КГКП):
1) КГКП "Павлодарская областная инфекционная больница";
2) КГКП "Майская центральная районная больница";
3) КГКП "Поликлиника Павлодарского района";
4) КГКП "Павлодарский областной противотуберкулезный диспансер";
5) КГКП "Аксуская противотуберкулезная больница";
6) КГКП "Экибастузский медицинский колледж";
7) КГКП "Больница паллиативной помощи Павлодарской области";
8) КГКП "Павлодарский областной психоневрологический диспансер";
9) КГКП "Павлодарский областной центр крови";
10) КГКП "Павлодарский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД-ом".
2. Коммунальные государственные предприятия
на праве хозяйственного ведения (далее – КГП на ПХВ):
1) КГП на ПХВ "Павлодарская областная больница им. Г.Султанова";
2) КГП на ПХВ "Павлодарская областная детская больница";
3) КГП на ПХВ "Павлодарский областной наркологический диспансер";
4) КГП на ПХВ "Павлодарский областной перинатальный центр № 1";
5) КГП на ПХВ "Павлодарский областной кожно-венерологический диспансер";
6) КГП на ПХВ "Павлодарский областной онкологический диспансер";
7) КГП на ПХВ "Павлодарский областной диагностический центр";
8) КГП на ПХВ "Павлодарская городская больница № 1";
9) КГП на ПХВ "Павлодарский областной кардиологический центр";
10) КГП на ПХВ "Павлодарская городская больница № 3";
11) КГП на ПХВ "Павлодарская областная станция скорой медицинской помощи";
12) КГП на ПХВ "Поликлиника № 1 города Павлодара";
13) КГП на ПХВ "Поликлиника № 2 города Павлодара";
14) КГП на ПХВ "Поликлиника № 4 города Павлодара";
15) КГП на ПХВ "Поликлиника № 5 города Павлодара";
16) КГП на ПХВ "Экибастузская городская больница";
17) КГП на ПХВ "Экибастузский родильный дом";
18) КГП на ПХВ "Поликлиника № 1 города Экибастуза";
19) КГП на ПХВ "Поликлиника № 2 города Экибастуза";
20) КГП на ПХВ "Поликлиника № 3 города Экибастуза";
21) КГП на ПХВ "Аксуская центральная больница";
22) КГП на ПХВ "Железинская центральная районная больница";
23) КГП на ПХВ "Успенская центральная районная больница";
24) КГП на ПХВ "Павлодарская областная стоматологическая поликлиника";

25) ШЖҚ "Ақтоғай орталық аудандық ауруханасы" КМК;
26) ШЖҚ "Баянауыл орталық аудандық ауруханасы" КМК;
27) ШЖҚ "Ертіс орталық аудандық ауруханасы" КМК;
28) ШЖҚ "Качиры орталық аудандық ауруханасы" КМК;
29) ШЖҚ "Лебяжі орталық аудандық ауруханасы" КМК;
30) ШЖҚ "Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" КМК;
31) ШЖҚ "Павлодар медициналық колледжі" КМК;
32) ШЖҚ "Павлодар қалалық балаларды оңалту орталығы" КМК;
33) ШЖҚ "Павлодар қаласының № 3 емханасы" КМК;
34) ШЖҚ "Екібастұз туберкулезге қарсы ауруханасы" КМК.
3. Мемлекеттік мекемелер (бұдан әрі – ММ):
1) "Павлодар облыстық мамандандырылған сәбилер үйі" ММ;
2) "Павлодар облысының туберкулезге қарсы балалар санаторийі" ММ;
3) "Павлодар облыстық арнайы медициналық жабдықтау базасы" ММ.

25) КГП на ПХВ "Актогайская центральная районная больница";
26) КГП на ПХВ "Баянаульская центральная районная больница";
27) КГП на ПХВ "Иртышская центральная районная больница";
28) КГП на ПХВ "Качирская центральная районная больница";
29) КГП на ПХВ "Лебяжинская центральная районная больница";
30) КГП на ПХВ "Щербактинская центральная районная больница";
31) КГП на ПХВ "Павлодарский медицинский колледж";
32) КГП на ПХВ "Павлодарский городской центр реабилитации детей";
33) КГП на ПХВ "Поликлиника № 3 города Павлодара";
34) КГП на ПХВ "Экибастузская противотуберкулезная больница".
3. Государственные учреждения (далее – ГУ):
1) ГУ "Павлодарский областной специализированный Дом ребенка";
2) ГУ "Детский противотуберкулезный санаторий Павлодарской области";
3) ГУ "Павлодарская областная база специального медицинского снабжения".