Субсидияланатын тұқымдарды сатып алудың (пайдаланудың) нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 264/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қыркүйекте № 5232 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 31 шілдедегі № 225/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 31.07.2017 № 225/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес субсидияланатын тұқымдарды сатып алудың (пайдаланудың) нормалары мен шекті бағалары бекітілсін.
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы "2016 жылдың өніміне бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аудандар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы" № 349/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4978 болып тіркелді, 2016 жылғы 18 наурызда "Регион.kz" газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Қ. Қасеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы "25"тамыздағы
№ 264/6 қаулысына
қосымша
Субсидияланатын тұқымдарды сатып алудың
(пайдаланудың) нормалары мен шекті бағалары
Р/с №
Ауданның (қаланың) атауы
Дақылдар
бидай
арпа
сұлы
күздік қара бидай
қарақұмық
дәнді-бұршақты
сатып алу (пайдалану) нормасы, кг/га
шекті бағасы, теңге/кг
сатып алу (пайдалану) нормасы, кг/га
шекті бағасы, теңге/кг
сатып алу (пайдалану) нормасы, кг/га
шекті бағасы, теңге/кг
сатып алу (пайдалану) нормасы, кг/га
шекті бағасы, теңге/кг
сатып алу (пайдалану) нормасы, кг/га
шекті бағасы, теңге/кг
сатып алу (пайдалану) нормасы, кг/га
шекті бағасы, теңге/кг
1
Екібастұз қ.

Об утверждении норм и предельных цен приобретения (использования) субсидируемых семян
Постановление акимата Павлодарской области от 25 августа 2016 года № 264/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 сентября 2016 года № 5232. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 31 июля 2017 года № 225/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 31.07.2017 № 225/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы и предельные цены приобретения (использования) субсидируемых семян согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 15 декабря 2015 года № 349/12 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по районам и в разрезе культур" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4978, опубликовано 18 марта 2016 года в газете "Регион.kz").
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Касенова Б.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "25" августа 2016 г № 264/6
Нормы и предельные цены приобретения (использования) субсидируемых семян
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Павлодарской области от 05.12.2016 № 358/8 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование района (города)
Культуры
пшеница
ячмень
овес
озимая рожь
гречиха
зернобобовые
норма приобретения (использования), кг/га
предельная цена, тенге/кг
норма приобретения (использования), кг/га
предельная цена, тенге/кг
норма приобретения (использования), кг/га
предельная цена, тенге/кг
норма приобретения (использования), кг/га
предельная цена, тенге/кг
норма приобретения (использования), кг/га
предельная цена, тенге/кг
норма приобретения (использования), кг/га
предельная цена, тенге/кг
1
г. Экибастуз