Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 340 "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № 52 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 сәуірде № 5068 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 14.02.2017 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 340 "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4301 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 ақпандағы аудандық № 6 "Ауыл тынысы" және № 6 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережедегі:
20-тармағының 17-тармақшасы алынып тасталсын;
36-тармағының 20-тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамамен белгіленген тәртіпте Ережені әділет органындарында мемлекеттік тіркеуден өткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына міндеттелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов

О внесении изменений в постановление акимата Актогайского района от 31 декабря 2014 года № 340 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 17 марта 2016 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 апреля 2016 года № 5068. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 14 февраля 2017 года № 28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 14.02.2017 № 28 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актогайского района от 31 декабря 2014 года № 340 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Актогайского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4301, опубликованное в районных газетах от 14 февраля 2015 года "Ауыл тынысы" № 6 и "Пульс села" № 6) следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел образования Актогайского района", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 17 пункта 20 исключить;
подпункт 20 пункта 36 исключить.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района" обеспечить государственную регистрацию Положения в установленном законодательством порядке в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов