Ақтоғай ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 203 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 қазанда № 5244 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Актогайскому району
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 6 сентября 2016 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 октября 2016 года № 5244
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақтоғай ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "6" қыркүйектегі
№ 203 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданы бойынша 2016 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелеріндегі тәрбиеленушілердің саны
Айына жан басына қаржыландыру мөлшері, теңге
Ата-аналардың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны, теңге
1
2
3
4
5
6
Балабақша
1.
"Айгөлек" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорын
110
(жергілікті бюджет)

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Актогайскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "6" сентября 2016 года № 203
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы
на 2016 год в Актогайском районе
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
Детский сад
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Айголек"
110 (местный бюджет)