Ақтоғай ауданының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 246 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қазанда № 5259 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 14.12.2021 № 333 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов организациям Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 10 октября 2016 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 октября 2016 года № 5259. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 14.12.2021 № 333 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 14.12.2021 № 333 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 14.12.2021 № 333 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің мынадай тізімдік саны бар Ақтоғай ауданының ұйымдарына:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов организациям Актогайского района, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников, согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік сұрақтарға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
Ақтоғай ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы "10" қазандағы
№ 246 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданының ұйымдарына мүгедектер
үшін жұмыс орындарының квотасы
№ р/с
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны, адам
1
2
3
4
5
1.
"Актогай-Агро" фирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района, курирующего социальные вопросы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "10" октября 2016 года № 246
Квота рабочих мест для инвалидов организациям Актогайского района
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов, человек
1
2
3
4
5
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью фирма "Актогай-Агро"