Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау мен мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 2 наурыздағы № 46/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 4987 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 329/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 03.12.2019 № 329/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, бюджеттік қаражатты оңтайлы, тиімді жұмсау мақсатында, Ертіс ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ертіс ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін Ертіс ауданы бойынша мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып анықталсын.
2. Мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастарушы жүзеге асыратын бюджеттік бағдарламалар және тауарлар, жұмыстар, қызметтер осы қаулының қосымшасына сәйкес орындалады.
3. Тапсырыс берушілер, жергілікті бюджет бағдарламаларының әкімшілері тапсырыс берушілердің Қазақстан Республикасының қолданыстағы мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес, мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуге қажетті құжаттарды мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыға ұсынуын қамтамасыз етсін.
4. "Ертіс ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Ертіс ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ. Ақтаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Дубовицкий
Ертіс ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "2" наурыздағы
№ 46/1 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді Павлодар облысы
Ертіс ауданы бойынша бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын
бюджеттік бағдарламалар және тауарлар, жұмыстар, қызметтер

Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 2 марта 2016 года № 46/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2016 года № 4987. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 3 декабря 2019 года № 329/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 03.12.2019 № 329/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", в целях оптимального, эффективного расходования бюджетных средств, акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков единым организатором государственных закупок по Иртышскому району государственное учреждение "Отдел финансов Иртышского района".
2. Определить бюджетные программы и товары, работы, услуги, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Заказчикам, администраторам местных бюджетных программ обеспечить предоставление заказчиками необходимых документов единому организатору государственных закупок на организацию и проведение государственных закупок согласно действующему законодательству Республики Казахстан о государственных закупках.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов Иртышского района" и государственному учреждению "Аппарат акима Иртышского района" принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Иртышского района Актаева М.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Дубовицкий
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района от "2"
марта 2016 года № 46/1
Бюджетные программы и товары, работы, услуги, по которым
организация и проведение государственных закупок выполняется
единым организатором по Иртышскому району Павлодарской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 05.12.2018 № 333/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с№
Атауы
1
Аудандық жергілікті атқарушы органның бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруын көздейтін бюджеттік даму бағдарламаларының шеңберінде конкурс (аукцион) тәсілдерімен тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді мемлекеттік сатып алу
2
Сатып алуға бөлінген лоттың (жоспар тармағының) сомасы үш мың еселік айлық есептік көрсеткіштен асып кеткен жағдайда, бірақ тиісті қаржы жылына белгіленген жүз мың еселік айлық есептік көрсеткіштен артық емес болса тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді конкурс (аукцион) тәсілдерімен мемлекеттік сатып алу

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Иртышского района Павлодарской области от 05.12.2018 № 333/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование
1
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона) в рамках бюджетных программ развития, предусматривающих реализацию бюджетных инвестиционных проектов районным местным исполнительным органом
2
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона), если сумма лота (пункта плана), выделенная на закуп превышает трехтысячекратный месячный расчетный показатель, но не более стотысячакратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год