2016 жылға Ертіс ауданы тұрғындарының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 54/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 5007 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 109/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 12.05.2016 № 109/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданы аумағында тұратын тұрғындарының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2016 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 50 жастан асқан тұлғалар;
2) он екі ай және одан артық жұмыс істемейтін тұлғалар;
3) отбасында бір де бір жұмыс істейтін адамы жоқ тұлғалар;
4) дәрігерлік–кеңестік комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеулі тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Дубовицкий

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Иртышского района на 2016 год
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 14 марта 2016 года № 54/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 марта 2016 года № 5007. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 12 мая 2016 года № 109/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 12.05.2016 № 109/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающих на территории Иртышского района на 2016 год:
1) лица старше 50 лет;
2) лица, не работающие двенадцать и более месяцев;
3) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
4) лица, имеющие ограничения в труде по справке врачебно-консультативной комиссии.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Дубовицкий