Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 қазандағы № 1/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 5260 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 02.03.2017 № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған LVI сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4871 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда № 2 жарияланған) № 1/56 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2302006" деген сандар "2305541" деген сандармен ауыстырылсын;
"1919470" деген сандар "1923005" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2302068" деген сандар "2305603" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"14899" деген сандар "16661" деген сандармен ауыстырылсын;
"31818" деген сандар "33580" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-14961" деген сандар "-16723" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "14961" деген сандар "16723" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Жетыбаева
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(VI сайланған ІX
(кезектен тыс) сессиясы)
2016 жылғы 17 қазандағы
№ 1/9 шешіміне
1-қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған LVI
(кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/56 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 17 октября 2016 года № 1/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 октября 2016 года № 5260. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 2 марта 2017 года № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 02.03.2017 № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (LVI (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4871, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 09 января 2016 года № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2302006" заменить цифрами "2305541";
цифры "1919470" заменить цифрами "1923005";
в подпункте 2) цифры "2302068" заменить цифрами "2305603";
в подпункте 3):
цифры "14899" заменить цифрами "16661";
цифры "31818" заменить цифрами "33580";
в подпункте 5) цифры "-14961" заменить цифрами "-16723";
в подпункте 6) цифры "14961" заменить цифрами "16723";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Жетыбаева
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского районного
маслихата (IX (внеочередная)
сессия, VI созыв)
№ 1/9 от 17 октября 2016 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(LVІ (очередная) сессия,
V созыв)
№ 1/56 от 24 декабря 2015 года
Районный бюджет на 2016 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы