Успен ауданының ауылдары мен ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 шілдедегі № 123/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 тамызда № 5202 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 2/1 (2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 11.01.2021 № 2/1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сел и сельских округов Успенского района
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 12 июля 2016 года № 123/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 августа 2016 года № 5202. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 11 января 2021 года № 2/1 (вводится в действие с 1 января 2021 года и действует до 31 декабря 2025 года)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 11.01.2021 № 2/1 (вводится в действие с 1 января 2021 года и действует до 31 декабря 2025 года).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сауда қызметі субъектілерінің Успен ауданының ауылдары мен ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления субъектами торговой деятельности выездной торговли на территории сел и сельских округов Успенского района согласно приложению.