VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІІІ сессиясының "Әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІІ сессиясының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 68 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 1337 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 224 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 17.04.2018 № 224 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына және V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XLI сессиясының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 347 "Алматы қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІІІ сессиясының "Әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 32 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1321 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) аталған шешімнің 1 қосымшасындағы:
9 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9. Әлеуметтік көмек емдеудің амбулаториялық кезеңінде жүрген және туберкулезге қарсы күрес диспансерінде диспансерлік есепте тұрған туберкулезбен науқас азаматтарға жыл сайын 7 (жеті) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайын төлеумен тағайындалады.";
2) аталған шешімнің 2 қосымшасындағы:
15 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"15. Емдеудің амбулаториялық кезеңінде жүрген және туберкулезге қарсы диспансерде диспансерлік есепте тұрған туберкулезбен науқас азаматтар.".
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты:
1) осы шешімді Алматы қаласы мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;

О внесении изменений в решение VIII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 16 сентября 2016 года № 32 "Об установлении размеров социальной помощи и определение перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение ХII-й сессии маслихата города Алматы VI -го созыва от 9 декабря 2016 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 декабря 2016 года за № 1337. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 17 апреля 2018 года № 224
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 17.04.2018 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и решением внеочередной XLI-ой сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 23 июля 2015 года № 347 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Алматы" маслихат города Алматы VI–го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение VIII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 16 сентября 2016 года № 32 "Об установлении размеров социальной помощи и определение перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1321, опубликовано 13 октября 2016 года в газетах "Алматы Ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
1) в приложении 1 к указанному решению:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Социальная помощь назначается ежегодно с ежемесячной выплатой в размере 7 (семи) месячных расчетных показателей гражданам, больным туберкулезом, на амбулаторном этапе лечения и находящимся на диспансерном учете в противотуберкулезном диспансере.";
2) в приложении 2 к указанному решению:
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Граждане, больные туберкулезом, на амбулаторном этапе лечения и находящиеся на диспансерном учете в противотуберкулезном диспансере.".
2. Аппарату маслихата города Алматы:
1) обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Алматы;

2) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымы Х.Есеноваға және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р.Тауфиковқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XII сессиясының төрағасы
К.Авершин
VI сайланған
Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев

2) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию маслихата города Алматы Х. Есенову и заместителя акима города Алматы Р.Тауфикова (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХII cессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
К.Авершин
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-го созыва
К. Казанбаев