Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайдың орналастырылуын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 374 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қарашада N 3919 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 19 мамырдағы № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 19.05.2020 № 120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5-бабы 7) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайдың орналастырылуы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Е.Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 06 қазандағы № 374 қаулысына қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайдың орналастырылуы
Атауы
Мекенжайы
1.
"Дария базары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Жеке кәсіпкер "Бектеміров Әмір Османұлы" №1 павильон
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Бостандық көшесі, 22 "А"

Об утверждении расположения специального стационарного помещения для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 октября 2016 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 ноября 2016 года № 3919. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19 мая 2020 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19.05.2020 № 120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специального стационарного помещения для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Управление по делам религий Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Е. Султанов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 06 октября 2016 года № 374
Расположение специального стационарного помещения для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Наименование
Адрес
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Рынок Дария" Индивидуальный предприниматель "Бектимиров Амир Усманович" павильон №1
Северо-Казахстанская область город Петропавловск улица Бостандыкская, 22 "А"