"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 23-26 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 қарашадағы № 6-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қарашада N 3937 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабы 2- тармағы 4) тармақшасына, 50-бабы 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 23-26 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 2689 тіркелген және 2014 жылғы 9 мамырда "Есіл Өңірі" № 19 газетінде және 2014 жылғы 9 мамырда "Новости Приишимья" № 19 газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
VI сессиясының төрағасы
Ю. Боровских
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков

О признании утратившим силу решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года № 23-26 "Об утверждении регламента маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 ноября 2016 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 ноября 2016 года № 3937
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата районаимени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"Об утверждении регламента маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 31 марта 2014 года № 23-26 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2689 от 28 апреля 2014 года и опубликованное 9 мая 2014 года в газете "Есіл Өңірі" № 19 и 9 мая 2014 года в газете "Новости Приишимья" № 19).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель VI сессии маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Ю. Боровских
Секретарь маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков