2016 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімді ұсыну мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 тамыздағы N 187 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 тамызда N 3867 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндеттерін атқарушысының 2015 жылдың 27 ақпанындағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау Қағидасының 10-тармағына сәйкес (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылдың 20 мамырында № 11094 тіркелген), Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау үшін ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тiзiмiне қосуға өтінімді ұсыну мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 24 тамызынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі
И. Турков

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области на 2016 год
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 23 августа 2016 года N 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 августа 2016 года N 3867
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2015 года № 11094) акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки для включения в список сельскохозяйственных производителей на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области на 2016 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 24 августа 2016 года.
Аким Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
И. Турков

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылдың 23 тамызындағы №187 қаулысына қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімді ұсыну мерзімдері
Жаздық бидай
24 тамызынан бастап 05 қыркүйегіне дейін
Күздік бидай
Күздік қара бидай
Арпа
Сұлы
Қарақұмық
Тары
Дәнді-бұршақты
Майлы
Картоп
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсірген картоп
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
Өнеркәсіптік үлгідегі жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
Фермерлік жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
Жем шөптер:
Бірінші, екінші және үшінші жыл өсіп жатқан көп жылдық бұршақ тұқымдас шөптер
Бірінші жыл егілген басқа да көп жылдық шөптер
Сүрлемдік жүгері және күнбағыс
Бір жылдық шөптер, дәнді және дәнді-бұршақты дақылдардың қоспасы:
Сұлы мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа *
Судан шөбі; тары; итқонақ; сұлы мен сиыржоңышқа **
Сұлы, арпа, бұршақ және бидай; сұлы мен бұршақ; тары мен бұршақ ***
Бұршақ пен сұлы; сұлы, арпа және бұршақ; судан шөбі мен бұршақ; тары мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа; рапс пен сұлы ****
*көк азыққа **пішенге ***пішендемеге ****жасыл конвейерге

Приложение к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 23 августа 2016 года № 187
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки
Яровая пшеница
с 24 августа
по 05 сентября
Озимая пшеница
Озимая рожь
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Зернобобовые
Масличные
Картофель
Картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
Овощные и бахчевые открытого грунта
Овощи защищенного грунта в теплицах промышленного образца
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
Кормовые:
Многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
Прочие многолетние травы первого года сева
Кукуруза и подсолнечник на силос
Однолетние травы, смесь зерновых и зернобобовых культур:
Овес и горох; горох, овес и ячмень *
Суданская трава; просо; могар; овес и вика **
Овес, ячмень, горох и пшеница; овес и горох; просо и горох ***
Горох и овес; овес, ячмень и горох; суданская трава и горох; просо и горох; горох, овес и ячмень; рапс и овес ****
* на зеленый корм **на сено ***на сенаж ****на зеленый конвейер