"Қызылжар аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта тіркеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 қаңтардағы № 03 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 18 қарашадағы № 456 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қарашада N 3941 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылжар аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта тіркеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 қаңтардағы № 03 қаулысының (2016 жылғы 12 қаңтардағы № 3540 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4(622) "Қызылжар" газетінде, 2016 жылғы 22 қаңтардағы №4(5560) "Маяк" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.Х. Ақылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауданының
әкімі
Б. Жұмабеков

О признании утратившим силу постановления акимата Кызылжарского района Северо–Казахстанской области от 08 января 2016 года № 03 "О перерегистрации государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2016 года 456. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2016 года № 3941
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 08 января 2016 года № 03 "О перерегистрации государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 января 2016 года № 3540, опубликовано в газетах "Қызылжар" № 4(622) от 22 января 2016 года, "Маяк" № 4 (5560) от 22 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Акылбекову Ж.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Кызылжарского района
Б. Жумабеков