"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы №24/1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 4002 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы №24/1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 18 наурызда № 2613 болып тіркелді, 2014 жылғы 28 наурызда "Қызылжар" №13 газетінде және 2014 жылғы 28 наурызда "Маяк" №13 газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Е. Сопаяков
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Молдахметова

О признании утратившим силу решения Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2014 года №24/1 "Об утверждении регламента Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 января 2017 года № 4002
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2014 года № 24/1 "Об утверждении регламента Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2613 от 18 марта 2014 года, опубликовано 28 марта 2014 года в газете "Қызылжар" № 13 и 28 марта 2014 года в газете "Маяк" № 13).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Е. Сопаяков
Секретарь Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова