2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында субсидия берілетін ауыл шаруашылық дақылдарының әрбір басымды түрі бойынша субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 23 тамыздағы № 226 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 тамызда N 3876 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 286 қаулысымен
Есерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 30.09.2016 № 286 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген, басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау, басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыру қағидаларының 10-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында субсидия берілетін ауыл шаруашылық дақылдарының әрбір басымды түрі бойынша субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімді ұсыну мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 25 тамыздан пайда болған қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданының әкімі
А. Бегманов

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2016 год
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 августа 2016 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 августа 2016 года № 3876. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 сентября 2016 года № 268
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30.09.2016 № 268.
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2016 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 25 августа 2016 года.
Аким
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. Бегманов

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 тамыздағы № 226 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында субсидия берілетін ауыл шаруашылық дақылдарының әрбір басымды түрі бойынша субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінімді ұсыну мерзімдері
Р/с
Басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімдерді қабылдау мерзімі
1
Жаздық бидай
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
2
Күздік бидай
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
3
Күздік қара бидай
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
4
Арпа
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
5
Сұлы
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
6
Қарақұмық
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
7
Тары
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
8
Дәнді-бұршақты дақылдар
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
9
Майлы дақылдар
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
10
Картоп
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
11
Өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйесін қолдана отырып өсірген картоп
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
12
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
13
Өнеркәсіптік үлгідегі жылы жайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
14
Фермерлік жылы жайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
Жемшөптік дақылдар:
15
бірінші, екінші және үшінші жылы өсіп жатқан көп жылдық бұршақ тұқымдас шөптер
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
16
бірінші жыл егілген басқа да көп жылдық шөптер
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
17
Сүрлемдік жүгері және күнбағыс
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
Бір жылдық шөптер, дәнді және дәнді-бұршақты дақылдардың қоспасы:
18
сұлы мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа *
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
19
судан шөбі; тары; итқонақ; сұлы мен сиыржоңышқа **
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
20
сұлы, арпа, бұршақ және бидай; сұлы мен бұршақ; тары мен бұршақ ***
2016 жылдың 25 тамыздан 20 қыркүйегіне дейін
21
бұршақ пен сұлы; арпа және бұршақ; судан шөбі мен бұршақ; тары мен бұршақ; бұршақ, сұлы және арпа; рапс пен сұлы ****
2016 жылдың 25 тамыздан қыркүйегіне дейін
*жасыл азыққа
**шөпке
***пішіндеме
****жасыл конвейерге

Приложение к постановлению акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 августа 2016 года № 226
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в районе Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2016 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки приема заявок
1
Яровая пшеница
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
2
Озимая пшеница
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
3
Озимая рожь
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
4
Ячмень
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
5
Овес
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
6
Гречиха
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
7
Просо
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
8
Зернобобовые
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
9
Масличные
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
10
Картофель
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
11
Картофель, возделываемый с применением систем капельного орошения промышленного образца
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
12
Овощные и бахчевые открытого грунта
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
13
Овощи защищенного грунта в теплицах промышленного образца
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
14
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
Кормовые:
15
Многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
16
Прочие многолетние травы первого года сева
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
17
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
Однолетние травы, смесь зерновых и зернобобовых культур:
18
Овес и горох; горох, овес и ячмень *
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
19
Суданская трава; просо; могар; овес и вика **
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
20
Овес, ячмень, горох и пшеница; овес и горох; просо и горох ***
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
21
Горох и овес; ячмень и горох; суданская трава и горох; просо и горох; горох, овес и ячмень; рапс и овес ****
с 25 августа по 20 сентября 2016 года
* на зеленый корм
** на сено
*** на сенаж
**** на зеленый конвейер