Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 26 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпанда N 3602 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 08.05.2019 № 91 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мамлют аудандық сайлау комиссиясымен бірге (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттардың үгіттік басылым материалдарын Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында орналастыру орындары 1 қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында 2 қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің аппарат басшысы Қ.С.Сарбалиновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 20 ақпаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі
Е. Бекшенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
2016 жылғы 28 қаңтар
В. Целуйко
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 26 қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына барлық кандидаттардың үгіттік басылым материалдарын Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында орналастыру орындары
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналастыру орындары
Андреев ауылдық округі
1.
Андреевка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
2.
Бостандық ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ауылдық клуб ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
3.
Владимировка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Владимировка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Белое ауылдық округі
4.
Белое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
5.
Щучье ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ауылдық клуб ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
6.
Чистое ауылы
"Карибаева" жеке кәсіпкердің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
7.
Сливное ауылы
Сливное ауылының тұрғыны – Еськов Игорь Михайловичтің үйіне іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Воскресенов ауылдық округі
8.
Воскресеновка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресеновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйіне іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
9.
Искра ауылы
Искра ауылындағы медициналық пункт ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
10.
Становое ауылы
"Галивец" жеке кәсіпкердің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Дубровное ауылдық округі
11.
Дубровное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
12.
Михайловка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Михайловка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
13.
Новодубровное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новодубровное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
14.
Пчелино ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пчелино бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Қызыләскер ауылдық округі
15.
Қызыләскер ауылы
"Қызыләскер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесіне іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
16.
Раздольное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Раздольное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
17.
Степное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Степное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Краснознамен ауылдық округі
18.
Краснознаменное ауылы
"Анжелика" дүкені ғимаратына қарсы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
19.
Калугино ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Калугино орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
20.
Беловка ауылы
Беловка ауылындағы медициналық пункт ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Леденев ауылдық округі
21.
Леденево ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
22.
Новоандреевка ауылы
Новоандреевка ауылындағы медициналық пункт ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Ленин ауылдық округі
23.
Ленино ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
24.
Дачное ауылы
Дачное ауылындағы медициналық пункт ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Новомихайлов ауылдық округі
25.
Новомихайловка ауылы
"Андрейченко" жеке кәсіпкердің "Мир" дүкені ғимаратына қарсы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
26.
Токаревка ауылы
"Сағандықова З.Н." жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
27.
Меңкесер ауылы
"Ибраева Н.А" жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
28.
Бексеит ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Бексеит орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Пригород ауылдық округі
29.
Покровка ауылы
"Нұр" дүкені ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Становое ауылдық округі
30.
Афонькино ауылы
"Радченко" жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
31.
Орел ауылы
Орел ауылындағы медициналық пункт алдындағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
32.
Новоукраинка ауылы
Новоукраинка ауылындағы медициналық пункт ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
Мамлютка қаласы
33.
Мамлютка қаласы
(жұмысшылар кенті)
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлют № 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
34.
Мамлютка қаласы
(Солтүстік-батыс бөлік)
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлют № 1 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
35.
Мамлютка қаласы
(Орталық бөлік)
"Сказка" дүкені ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд (келісім бойынша)
36.
Мамлютка қаласы
(Солтүстік-шығыс бөлік)
Мамлютка қаласының "Қазавтодор" РМК ЖПУ-67 ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов для проведения встреч с избирателями на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 января 2016 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 февраля 2016 года N 3602. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2019 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 08.05.2019 № 91 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Мамлютской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всем кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Сарбалинова К.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 20 февраля 2016 года.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Е. Бекшенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Мамлютской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
28 января 2016 года
В. Целуйко
Приложение 1 к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 января 2016 года № 26
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения
Андреевский сельский округ
1.
село Андреевка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
2.
село Бостандык
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
3.
село Владимировка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Владимировская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Беловский сельский округ
4.
село Белое
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Беловская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
5.
село Щучье
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
6.
село Чистое
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию индивидуального предпринимателя "Карибаева" (по согласованию)
7.
село Сливное
Информационный стенд на территории, прилегающей к дому жителя села Сливное - Еськова Игоря Михайловича (по согласованию)
Воскресеновский сельский округ
8.
село Воскресеновка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Воскресеновская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", информационный стенд на территории Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
9.
село Искра
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта села Искра (по согласованию)
10.
село Становое
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию индивидуального предпринимателя "Галивец" (по согласованию)
Дубровинский сельский округ
11.
село Дубровное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Дубровинская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
12.
село Михайловка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Михайловская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
13.
село Новодубровное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Новодубровинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
14.
село Пчелино
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Пчелинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Кызыласкерский сельский округ
15.
село Кызыласкер
Информационный стенд на территории, прилегающей к конторе товарищества с ограниченной ответственностью "Кызыласкерское" (по согласованию)
16.
село Раздольное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Раздолинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
17.
село Степное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Степнинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Краснознаменский сельский округ
18.
село Краснознаменное
Информационный стенд напротив здания магазина "Анжелика" (по согласованию)
19.
село Калугино
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Калугинская неполная средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
20.
село Беловка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта села Беловка (по согласованию)
Леденевский сельский округ
21.
село Леденево
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию государственного учреждения "Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
22.
село Новоандреевка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта села Новоандреевка (по согласованию)
Ленинский сельский округ
23.
село Ленино
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
24.
село Дачное
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта села Дачное (по согласованию)
Новомихайловский сельский округ
25.
село Новомихайловка
Информационный стенд напротив здания индивидуального предпринимателя "Андрейченко", магазин "Мир" (по согласованию)
26.
село Токаревка
Информационный стенд в здании магазина индивидуального предпринимателя "Сагандыкова З.Н." (по согласованию)
27.
село Минкесер
Информационный стенд в здании магазина индивидуального предпринимателя "Ибраева Н.А." (по согласованию)
28.
село Бексеит
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Бексеитская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Пригородный сельский округ
29.
село Покровка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Нұр" (по согласованию)
Становской сельский округ
30.
село Афонькино
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина индивидуального предпринимателя "Радченко" (по согласованию)
31.
село Орел
Информационный стенд перед медицинским пунктом села Орел (по согласованию)
32.
село Новоукраинка
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию медицинского пункта села Новоукраинка (по согласованию)
город Мамлютка
33.
город Мамлютка (рабочий поселок)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Мамлютская средняя школа № 2 Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
34.
город Мамлютка (Северо-западная часть)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного учреждения "Мамлютская школа гимназия № 1 Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
35.
город Мамлютка (Центральная часть)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию магазина "Сказка" (по согласованию)
36.
город Мамлютка
(Северо-Восточная часть)
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию ДЭУ-67 РГП "Казавтодор" города Мамлютка

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 26 қаулысына 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар
т/т
Елді мекендердің атауы
Кездесулер өткізу орны
1.
Андреевка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратында, Қазақстанның 50 жылдығы көшесі, 52
2.
Бостандық ауылы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ауылдық клуб ғимаратында, Ақ Орда көшесі, 3
3.
Владимировка ауылы
"Цыборт" жеке кәсіпкердің дүкені ғимаратында (келісім бойынша), Школьная көшесі, 20
4.
Белое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мектеп көшесі, 28
5.
Щучье ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ауылдық клуб ғимаратында, Гүлдер көшесі, 6
6.
Чистое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Чистое бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Достық көшесі, 8
7.
Сливное ауылы
Сливное ауылындағы медициналық пункт ғимаратында (келісім бойынша), Школьная көшесі, 2
8.
Воскресеновка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресеновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Жеңіс көшесі, 11
9.
Искра ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Искра орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Конституция көшесі, 9
10.
Становое ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мектеп көшесі, 27
11.
Дубровное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Сергей Гуденко көшесі, 52
12.
Михайловка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Михайловка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Жеңіс көшесі, 23
13.
Новодубровное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новодубровное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мектеп көшесі, 37
14.
Пчелино ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Пчелино бастауыш мектебі" құрылымдық бөлімшесі ғимаратында, Школьная көшесі, 2
15.
Қызыләскер ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ауылдық клуб ғимаратында, Мир көшесі, 42
16.
Раздольное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Раздольное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Школьная көшесі, 11
17.
Степное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Степное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Школьная көшесі, 2
18.
Краснознаменное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознаменное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мектеп көшесі, 2
19.
Калугино ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Калугино орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Жағажай көшесі, 6
20.
Беловка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Беловка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мектеп көшесі, 22
21.
Ленино ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратында, Мектеп көшесі, 14
22.
Дачное ауылы
Дачное ауылындағы медициналық пункт ғимаратында (келісім бойынша), Тың көшесі, 2
23.
Леденево ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденево орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мектеп көшесі, 1
24.
Новоандреевка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новоандреевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мектеп көшесі, 24
25.
Новомихайловка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайловка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Победа көшесі, 29
26.
Токаревка ауылы
Токаревка ауылындағы медициналық пункт ғимаратында (келісім бойынша), Школьная көшесі, 4
27.
Меңкесер ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратында, Юбилейная көшесі, 34
28.
Бексеит ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Бексеит орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мектеп көшесі, 6
29.
Покровка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Покровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Мир көшесі, 61
30.
Афонькино ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Афонькино орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Орталық көшесі, 10
31.
Орел ауылы
Орел ауылындағы медициналық пункт ғимаратында (келісім бойынша), Орталық көшесі, 21
32.
Новоукраинка ауылы
Новоукраинка ауылындағы медициналық пункт ғимаратында (келісім бойынша), Орталық көшесі, 4
33.
Мамлютка қаласы (жұмысшылар кенті)

Приложение 2 к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 января 2016 года № 26
Помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование населенных пунктов
Место проведения встреч
село Андреевка
В здании Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица 50 лет Казахстана, 52
село Бостандык
В здании сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Ақ Орда, 3
село Владимировка
В здании магазина индивидуального предпринимателя "Цыборт" (по согласованию), улица Школьная, 20
село Белое
В здании коммунального государственного учреждения "Беловская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 28
село Щучье
В здании сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Гүлдер, 6
село Чистое
В здании коммунального государственного учреждения "Чистовская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Достық, 8
село Сливное
В здании медицинского пункта села Сливное (по согласованию), улица Школьная, 2
село Воскресеновка
В здании коммунального государственного учреждения "Воскресеновская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Жеңіс, 11
село Искра
В здании коммунального государственного учреждения "Искровская неполная средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Конституции, 9
село Становое
В здании коммунального государственного учреждения "Становская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 27
село Дубровное
В здании коммунального государственного учреждения "Дубровинская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Сергея Гуденко, 52
село Михайловка
В здании коммунального государственного учреждения "Михайловская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Жеңіс, 23
село Новодубровное
В здании коммунального государственного учреждения "Новодубровинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 37
село Пчелино
В здании структурного подразделения коммунального государственного учреждения Дубровинской средней школы "Пчелинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 2
село Кызыласкер
В здании сельского клуба государственного учреждения "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мира, 42
село Раздольное
В здании коммунального государственного учреждения "Раздолинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 11
село Степное
В здании коммунального государственного учреждения "Степнинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная, 2
село Краснознаменное
В здании коммунального государственного учреждения "Краснознаменская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 2
село Калугино
В здании коммунального государственного учреждения "Калугинская неполная средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Жағажай, 6
село Беловка
В здании коммунального государственного учреждения "Беловская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 22
село Ленино
В здании Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 14
село Дачное
В здании медицинского пункта села Дачное (по согласованию), улица Тың, 2
село Леденево
В здании коммунального государственного учреждения "Леденевская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 1
село Новоандреевка
В здании коммунального государственного учреждения "Новоандреевская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 24
село Новомихайловка
В здании коммунального государственного учреждения "Новомихайловская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Победы, 29
село Токаревка
В здании медицинского пункта села Токаревка (по согласованию), улица Школьная, 4
село Минкесер
В здании Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Юбилейная, 34
село Бексеит
В здании коммунального государственного учреждения "Бексеитская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мектеп, 6
село Покровка
В здании коммунального государственного учреждения "Покровская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Мира, 61
село Афонькино
В здании коммунального государственного учреждения "Афонькинская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Орталық, 10
село Орел
В здании медицинского пункта села Орел (по согласованию), улица Орталық, 21
село Новоукраинка
В здании медицинского пункта села Новоукраинка (по согласованию), улица Орталық, 4
город Мамлютка (рабочий поселок)

"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлют № 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Рабочая көшесі, 28
34.
Мамлютка қаласы (Солтүстік Батыс бөлік)
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлют № 1 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, С.Мұқанов көшесі, 11
35.
Мамлютка қаласы
(Орталық бөлік)
"Қазақстан Республикасы мәдениет Министрлігі Мамлют ауданы әкімдігінің "Мамлют мәдени орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимаратында, Ленин көшесі, 47
36.
Мамлютка қаласы (Солтүстік Шығыс бөлік)
"Қазақстан Республикасы мәдениет Министрлігі Мамлют ауданы әкімдігінің "Мамлют мәдени орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимаратында, Ленин көшесі, 47
37.
Мамлютка қаласы
(393 сайлау учаскесінің сайлаушылары)
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының қазақ мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында, Скачков көшесі, 82

В здании коммунального государственного учреждения "Мамлютская средняя школа № 2 Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Рабочая, 28
город Мамлютка (Северо-Западная часть)
В здании коммунального государственного учреждения "Мамлютская школа гимназии № 1 Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица С. Муканова, 11
город Мамлютка (Центральная часть)
В здании государственного казенного коммунального предприятия "Мамлютский культурный центр акимата Мамлютского района Министерства культуры Республики Казахстан", улица Ленина, 47
город Мамлютка (Северо-Восточная часть)
В здании государственного казенного коммунального предприятия "Мамлютский культурный центр акимата Мамлютского района Министерства культуры Республики Казахстан", улица Ленина, 47
город Мамлютка (избиратели 393 избирательного участка)
В здании коммунального государственного учреждения "Казахская школа интернат Мамлютского района Северо-Казахстанской области", улица Скачкова, 82