"Жер салығының ставкалары туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2009 жылғы 14 наурыздағы № 13/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 5/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 тамызда № 3852 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 26/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 26.03.2018 № 26/3 (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жер салығының ставкалары туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2009 жылғы 14 наурыздағы № 13/4 шешіміне (2009 жылғы 8 мамырда "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-10-80 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімінің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер салығының мөлшерлемелері туралы";
1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жер салығының мөлшерлемелері, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жоғарылатылсын.";
нұсқалған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Жүнісов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 5/5 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2009 жылғы 14 наурыздағы № 13/4 шешіміне қосымша
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (әрі қарай – Салық кодексі) 378-бабымен белгіленген жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Салық кодексінің 379, 381, 383-баптарымен белгіленген, жер салығының базалық мөлшерлемелері елу пайызға жоғарылатылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 марта 2009 года № 13/4 "О ставках земельного налога"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2016 года № 5/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 августа 2016 года № 3852. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 26/3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26.03.2018 № 26/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "О ставках земельного налога" от 14 марта 2009 года № 13/4 (опубликовано 8 мая 2009 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-10-80), следующие изменения:
заголовок указанного решения на государственном языке изложен в новой редакции, текст заголовка на русском языке не изменяется;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Увеличить ставки земельного налога, согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
А. Жунусов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
Приложение к решению маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2016 года № 5/5
Приложение к решению маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 марта 2009 года № 13/4
1. Повысить ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (далее – Налоговый кодекс) в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки земельного налога, установленные статьями 379, 381, 383 Налогового кодекса на пятьдесят процентов от базовых ставок.