Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 87 "Атырау облысы Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 306 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 3759 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 87 "Атырау облысы Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3192 болып тіркелген, 2015 жылы 5 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Атырау облысы Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын барлық шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 27 марта 2015 года № 87 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление архитектуры и градостроительства Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 27 декабря 2016 года № 306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 января 2017 года № 3759
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 27 марта 2015 года № 87 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление архитектуры и градостроительства Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3192, опубликовано 5 мая 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Государственному учреждению "Управление архитектуры и градостроительства Атырауской области" в установленном законодательством порядке принять все меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Шакимова Т.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев