Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Майкомген ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 12 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 3617 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде Майкөмген ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Майкөмген ауылдық округі, Майкөмген ауылындағы:
1) №1 көшеге- "Қуанғали Қуатбаев" есімі;
2) №2 көшеге - "Тобанияз Әлниязұлы" есімі;
3) №3 көшеге - "Сүйінғара Үргенішбайұлы" есімі;
4) №4 көшеге - "Досан батыр" есімі;
5) №5 көшеге - "Ақтан Керейұлы" есімі;
6) №6 көшеге - "Айнымас" атауы;
7) №7 көшеге - "Қарашүңгіл" атауы;
8) №8 көшеге - "Қисымбай" атауы;
9) №9 көшеге - "Төлес" атауы;
10) №10 көшеге - "Үркер" атауы;
11) №11 көшеге - "Әділет" атауы;
12) №12 көшеге - "Даңқ" атауы;
13) №13 көшеге - "Мұса Баймұқанов" есімі;
14) №14 көшеге - "Қайырғали Смағұловтың" есімі берілсін;
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Майкөмген ауылдық округі әкімі Н. Сауытов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Майкомгенского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 05 сентября 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 сентября 2016 года № 3617
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 13 апреля 2016 года аким Майкумгенского сельского округа РЕШИЛ:
Присвоить в селе Майкумген, Майкумгенского сельского округа:
1) улице №1 наименование "Қуанғали Қуатбаев"
2) улице №2 наименование "Тобанияз Әлниязұлы"
3) улице №3наименование "Сүйінғара Үргенішбайұлы"
4) улице №4наименование "Досан батыр"
5) улице №5 наименование "Ақтан Керейұлы"
6) улице №6 наименование "Айнымас"
7) улице №7наименование "Қарашүңгіл"
8) улице №8 наименование "Қисымбай"
9) улице №9 наименование "Төлес"
10) улице №10 наименование "Үркер"
11) улице №11 наименование "Әділет"
12) улице №12 наименование "Даңқ"
13) улице №13 наименование "Мұса Баймұқанов"
14) улице №14 наименование "Қайырғали Смағұлов"
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Майкумгенского сельского округа Н. Сауытов