Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 04 желтоқсандағы № 150-V "Алушылар санатының тізбесін және әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 37-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 тамызда № 3577 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 83-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 83-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы қаулысына сәйкес және аудан әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 106 қаулысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 04 Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 83-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.желтоқсандағы № 150-V "Алушылар санатының тізбесін және әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2804 тіркелген, "Нарын таңы" газетінде 2013 жылы 26 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының:
1 тармағындағы "100 (жүз)" деген сандар "1500 (бір мың бес жүз)" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, құқық қорғау және депутаттық әдеп жөніндегі тұрақты комиссияға (Ә. Төлебаев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 шілдесінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қатысты таратылады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІV сессиясының төрағасы
Ә. Төлебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

О внесении изменения в решение районного маслихата от 04 декабря 2013 года № 150-V "Об утверждении перечня категории получателей и предельных размеров социальной помощи"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 11 июля 2016 года № 37-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 августа 2016 года № 3577. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 6 декабря 2021 года № 83-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06.12.2021 № 83-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и рассмотрев постановление районного акимата от 30 мая 2016 года № 106, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 04 декабря 2013 года № 150-V "Об утверждении перечня категории получателей и предельных размеров социальной помощи" (зарегистрированное в ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2804, опубликованное 26 декабря 2013 года в газете "Нарын таны") следующее изменение:
в приложении 1 указанного решения:
в пункте 1 цифры "100 (сто)" заменить цифрами "1500 (одна тысяча пятьсот)"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам правовой защиты, законности и депутатской этики (А. Тулебаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2016 года.
Председатель очередной
ІV сессии районного маслихата
А. Тулебаев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев