Көшеге қайта атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 62 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда № 3741 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысы негізінде Тұщықұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылындағы Чапаев көшесі "Шалағұл Қабделов" атымен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің орынбасары Қ. Қинешовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тұщықұдық ауылдық округінің әкімі: Ш. Неталиев

О переименовании улицы
Решение акима Тущыкудукского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 7 декабря 2016 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2016 года № 3741
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закон Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключения областной ономастической комиссии от 2 августа 2016 года, аким Тущыкудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы Чапаева в селе Тущыкудук, Тущекудукского сельского округа, Исатайского района на имя "Шалағұл Қабделов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Тущыкудукского сельского округа Кинешова К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тущыкудукского сельского округа Ш. Неталиев