Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V "Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 70-VІ шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қазанда № 3646 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 103-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 103-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 24, 26-баптарына сәйкес және 2016 жылғы 5 тамыздағы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің № 226, 8 тамыздағы Қиғаш ауылдық округі әкімінің № 12 және Асан ауылдық округі әкімінің № 16, 10 тамыздағы Кудряшов ауылдық округі әкімінің № 38 және Дыңғызыл ауылдық округі әкімінің №30, 15 тамыздағы Нұржау ауылдық округі әкімінің № 44, Көптоғай ауылдық округі әкімінің №19 және Азғыр ауылдық округі әкімінің № 11, 22 тамыздағы Ақкөл ауылдық округі әкімінің № 31, 23 тамыздағы Шортанбай ауылдық округі әкімінің № 17 және Бірлік ауылдық округі әкімінің № 16, 24 тамыздағы Сүйіндік ауылдық округі әкімінің № 20, 25 тамыздағы Теңіз ауылдық округі әкімінің № 39, 29 тамыздағы Орлы ауылдық округі әкімінің № 60, 1 қыркүйектегі Мақаш ауылдық округі әкімінің № 25, Байда ауылдық округі әкімінің № 22 және Еңбекші ауылдық округі әкімінің № 61, 7 қыркүйектегі Киров ауылдық округі әкімінің № 45, 8 қыркүйектегі Сафон ауылдық округі әкімінің № 16 шешімдері негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V "Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3085 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2015 жылғы 19 ақпанда жарияланған) шешімімен бекітілген қағидаларға келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Курмангазинского района"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 сентября 2016 года № 70-VІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 октября 2016 года № 3646. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2023 года № 103-VIII
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.12.2023 № 103-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 24, 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании решений акима Ганюшкинского сельского округа № 226 от 5 августа, акима Кигашского сельского округа № 12 и акима Асанского сельского округа № 16 от 8 августа, акима Кудряшовского сельского округа № 38 и акима Дынгызылского сельского округа № 30 от 10 августа, акима Нуржауского сельского округа № 44, акима Коптогайского сельского округа № 19 и акима Азгирского сельского округа № 11 от 15 августа, акима Аккольского сельского округа № 31 от 22 августа, акима Шортанбайского сельского округа № 17 и акима Бирликского сельского округа №16 от 23 августа, акима Суюндукского сельского округа № 20 от 24 августа, акима Тенизского сельского округа № 39 от 25 августа, акима Орлинского сельского округа № 60 от 29 августа, акима Макашского сельского округа № 25, акима Байдинского сельского округа № 22 и акима Енбекшинского сельского округа № 61 от 1 сентября, акима Кировского сельского округа № 45 от 7 сентября, акима Сафоновского сельского округа №16 от 8 сентября 2016 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в правила, утвержденные решением районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3085, опубликовано 19 февраля 2015 года в районной газете "Серпер") следующие изменения:

қағиданың 1 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Ганюшкин ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 2 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Орлы ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Орлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 3 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Нұржау ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Нұржау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 4 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Киров ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 5 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Шортанбай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Шортанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 6 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Дыңғызыл ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Дыңғызыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 7 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Сафон ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сафон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 8 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 9 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Еңбекші ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 9 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Байда ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Байда ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 11 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Теңіз ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 12 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Бірлік ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;

в пункте 10 приложения 1 правил:
слова "в аппарат акима Ганюшкинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 2 правил:
слова "в аппарат акима Орлинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Орлинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 3 правил:
слова "в аппарат акима Нуржауского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Нуржауского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 4 правил:
слова "в аппарат акима Кировского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 5 правил:
слова "в аппарат акима Шортанбайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Шортанбайского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 6 правил:
слова "в аппарат акима Дынгызылского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Дынгызылского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 7 правил:
слова "в аппарат акима Сафоновского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Сафоновского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 8 правил:
слова "в аппарат акима Аккольского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 9 правил:
слова "в аппарат акима Енбекшинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 10 правил:
слова "в аппарат акима Байдинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Байдинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 11 правил:
слова "в аппарат акима Тенизского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Тенизского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 12 правил:
слова "в аппарат акима Бирликского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";

қағиданың 13 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Қиғаш ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қиғаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 14 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Мақаш ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 15 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Сүйіндік ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сүйіндік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 16 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Азғыр ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Азғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 17 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Асан ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Асан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 18 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Көптоғай ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер ""Атырау облысы Құрманғазы ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 19 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Кудряшов ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Атырау облысы Құрманғазы ауданы Кудряшов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, жастар саясаты, заңдылық және құқықтық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы М. Қуаншалиев) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың VІ
сессиясының төрағасы
Б. Кенжебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов

в пункте 10 приложения 13 правил:
слова "в аппарат акима Кигашского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Кигашского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 14 правил:
слова "в аппарат акима Макашского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Макашского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 15 правил:
слова "в аппарат акима Суюндукского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Суюндукского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 16 правил:
слова "в аппарат акима Азгирского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Азгирского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 17 правил:
слова "в аппарат акима Асанского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Асанского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 18 правил:
слова "в аппарат акима Коптогайского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Коптогайского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"";
в пункте 10 приложения 19 правил:
слова "в аппарат акима Кудряшовского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Кудряшовского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"".
2. Контроль за исполнением настояшего решения возложить на постоянную комиссию (председатель М. Куаншалиев) районного маслихата по вопросам социальной сферы, молодҰжной политики, законодательства и права.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VІ сессии
районного маслихата
Б. Кенжебаев
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов