2016 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 101 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 сәуірде № 3714 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 4-тармағына сәйкес Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 тіркелген, Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидиялар көлемдері:
1) республикалық бюджеттен бөлінген 2016 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруға осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес;
2) облыстық бюджеттен бөлінген 2016 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруға осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 14.11.2016 № 294 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
2. "Оңтүстік Қазақстан облысы Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2015 жылғы 13 ақпандағы № 33 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3030 тіркелген, 2015 жылы 21 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
2) 2015 жылғы 30 қазандағы № 345 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан әкімдігінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 33 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3419 тіркелген, 2015 жылы 12 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).

Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2016 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 апреля 2016 года № 3714. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9987, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий:
1) на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год, выделенных из республиканского бюджета согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год, выделенных из областного бюджета согласно приложению 1 к настоящему постановлению".
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Южно-Казахстанской области от 14.11.2016 № 294 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат Акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Южно-Казахстанской области:
1) от 13 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3030, опубликовано 21 февраля 2015 года в газете "Южный Казахстан");
2) от 30 октября 2015 года № 345 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 февраля 2015 года "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3419, опубликовано 12 ноября 2015 года в газете "Южный Казахстан").

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Қ.Тұяқбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б.Атамқұлов
Д.Сатыбалды
Е.Садыр
Ұ.Сәдібеков
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
К.Мендебаев
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2016 жылғы
5 сәуір № 101 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджеттен бөлінген 2016 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға субсидиялар көлемі

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Туякбаева С.К.
Аким области Б.Атамкулов
Сатыбалды Д.
Садыр Е.
Садибеков У.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Мендебаев К.
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 5 апреля 2016 года № 101
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства и повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2016 год, выделенных из республиканского бюджета

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 14.11.2016 № 294 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
Субсидиялау нормативі, теңге
Субсидияланатын көлем
Субсидия соммасы мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялар көлемі
Мал шаруашылығы
Етті бағыттағы ірі қара мал шаруашылығы
1.
Асыл тұқымдық және селекциялық жұмыс жүргізу

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Южно-Казахстанской области от 14.11.2016 № 294 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование направления субсидирования
Единица измерен
ия
Норматив субсидирования, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий тысяч тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Скотоводство
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы