Шымкент қаласында жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 707 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 20 сәуiрде № 3718 болып тiркелдi. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 650 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 27.10.2020 № 650 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 2 тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі 2016 жылдың 1 мамырынан бастап 70 теңге көлемде белгіленсін.
2. Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы №195 "Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-162 тіркелген, 2012 жылы 5 шілдеде "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің басшысы Қ.Жұматаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әбдірахымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық
мәслихат хатшысы Н. Бекназаров
"16" наурыз 2016 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в городе Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 707. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2016 года № 3718. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 27 октября 2020 года № 650
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 27.10.2020 № 650 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф с 1 мая 2016 года в размере 70 тенге на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении для всех маршрутов в городе Шымкент.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 20 июня 2012 года № 195 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраиции нормативных правовых актов за № 14-1-162, опубликовано 5 июля 2012 года в газете "Панорама Шымкента").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя отдела пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкент Жуматаева К.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Абдрахимов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Шымкентского
городского маслихата Н. Бекназаров
"16" марта 2016 год