Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемін белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 4 шілдедегі № 1407 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 10 тамызда № 3826 болып тiркелдi. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 979 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдігiнiң 20.12.2019 № 979 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 186 бабына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемі кемінде таза табысынан 50 (елу) пайыз болып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г. Құрманбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов

Об установлении размера дивидендов акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 4 июля 2016 года № 1407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 августа 2016 года № 3826. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 20 декабря 2019 года № 979
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 20.12.2019 № 979 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 186 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер дивидендов акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности города Шымкент не менее 50 (пятьдесят) процентов от чистого дохода.
2. Осуществление контроля за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курманбекову Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдрахимов