Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға әкетуге, кәдеге жаратуға қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекiту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 6/35-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 қазанда № 3864 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 9 ақпандағы № 10/66-VI шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 09.02.2017 № 10/66-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген) және "Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, шығаруға және көмуге тарифтерді есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 10 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12936 тіркелген) сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімге 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Арыс
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2016 года № 6/35-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 октября 2016 года № 3864. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 9 февраля 2017 года № 10/66-VI
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09.02.2017 № 10/66-VI (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 10 "Об утверждении Методики расчета тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12936), Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Арыс согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Арыс қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімге 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж.Наршабеков
Қалалық мәслихат хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 6/35-VІ шешіміне
1 қосымша
Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м³
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,1
1,4
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері
1 орын

2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Арыс согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней последня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Ж.Наршабеков
Секретарь городского
маслихата А.Байтанаев
Приложение 1 к решению
Арысского городского
маслихата от 29 сентября
2016 года № 6/35-VІ
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Арыс
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы, м³
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,1
1,4
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых
1 место