"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 51/279-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 6/26-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 19 шілдеде № 3798 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 51/279-V "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3493 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Түркістан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 25 974 525 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 982 029 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 26 694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 85 504 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 23 880 298 мың теңге;
2) шығындар – 26 063 835 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18 615 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 837 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 21 495 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 21 495 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 86 430 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 86 430 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 25 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 995 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67 973 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 51/279-V "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11 июля 2016 года № 6/26-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 июля 2016 года № 3798. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 3/36-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3771, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 51/279-V "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3493, опубликовано 8 января 2015 года в газете "Туркистон") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет города Туркестан на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 974 525 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 982 029 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26 694 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 85 504 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 880 298 тысяч тенге;
2) затраты – 26 063 835 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 615 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 452 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 837 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 21 495 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 21 495 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 86 430 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 86 430 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 452 тысяч тенге;
погашение займов – 6 995 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 67 973 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30 092
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 497
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
58 240
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55 609
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 108
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
29 345
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
181 475
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 944
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдіктен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9 944
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
69 005
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69 005
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 412
011
Жәрдемақыларды басқа да әлеуметтік төлемдерді, есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 128
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20
050
Мүгедектер құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 445
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 479 899
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 328 520
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 308
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 308
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 222 887
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
636 235
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
586 652
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
11 131
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
11 131
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы
12 178
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 988
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
190

002
Программа занятости
30 317
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 497
006
Оказание жилищной помощи
58 240
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55 609
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 108
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29 345
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
181 475
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 944
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9 944
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
69 005
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69 005
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 412
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 128
021
Капитальные расходы государственного органа
20
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 445
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 479 899
1
Жилищное хозяйство
1 328 520
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 308
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 308
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 222 887
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
636 235
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
586 652
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
11 131
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
11 131
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
12 178
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11 988
005
Капитальные расходы государственного органа
190

80 944
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
64 921
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
220 000
05
Денсаулық сақтау
257
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
257
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
257
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
257
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
991 079
2
Әлеуметтік көмек
933 537
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл,ауылдық округ әкімінің аппараты
16 684
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 684
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
904 321
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 797
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 883
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 859
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
73 834
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 044
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 153
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметті көмек көрсету
16 718
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
631 852
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
90 181
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 532
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12 532
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 542
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 542
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 364
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 392
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

80 944
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
64 921
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
220 000
05
Здравоохранение
257
09
Прочие услуги в области здравоохранения
257
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
257
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей помощь
257
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
991 079
2
Социальная помощь
933 537
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 684
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 684
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
904 321
002
Программа занятости
31 797
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 883
005
Государственная адресная социальная помощь
5 859
006
Оказание жилищной помощи
73 834
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 044
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 153
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 718
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
631 852
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
90 181
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 532
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12 532
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 542
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 364
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 392
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов