Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 3559 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14) бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауыл округі, Қазығұрт ауылы, Болашақ мөлтек ауданында орналасқан атауы жоқ көшеге Байтуров Тойлыбай Күренбайұлы көшесі атауы берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі                          Ф.Зулпыхаров

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима сельского округа Казыгурт Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 8 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 января 2016 года № 3559
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения и на основаниии заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 4 декабря 2015 года аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице расположенной в микрорайоне «Болашак» села Казыгурт сельского округа Казыгурт наименование улицы Байтурова Тойлыбая Куренбайулы.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                            Ф.Зулпыхаров