Ақсукент ауылдық округі бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6-36/VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 тамызда № 3834 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы № 13-92/VI шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 16.03.2017 № 13-92/VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген) және "Қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, шығаруға және көмуге тарифтерді есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 10 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12936 тіркелген) сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Аксукентскому сельскому округу
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июля 2016 года № 6-36/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 августа 2016 года № 3834. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 16 марта 2017 года № 13-92/VI
Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 16.03.2017 № 13-92/VI.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) и приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 10 "Об утверждении Методики расчета тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12936), Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Ақсукент ауылдық округі бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімге 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақсукент ауылдық округі бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімге 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Сиддиков
Сайрам аудандық
мәслихатының хатшысы Ж.Сүлейменов
Сайрам аудандық мәслихатының
2016 жылғы 19 шілдедегі
№ 6-36/VI шешіміне 1 қосымша
Ақсукент ауыл округі бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Қатты тұрмыстық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м³
1
Жабдықталған үйлер (көпқабатты құрылыстар)
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аксукентскому сельскому округу согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Аксукентскому сельскому округу согласно приложению 2 к настояшему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Сиддиков
Секретарь Сайрамского
районного маслихата Ж.Сулейменов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 19 июля
2016 года № 6-36/VI
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аксукентскому сельскому округу
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы, м³
1
Благоустроенные домовладения (многоэтажная застройка)
1 житель