Сайрам ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 қыркүйектегі № 338 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 19 қыркүйекте № 3847 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 22 мамырдағы № 201 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкімдігінің 22.05.2017 № 201 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об определении мест для осуществления выездной торговли в Сайрамском районе
Постановление акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 6 сентября 2016 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 сентября 2016 года № 3847. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 22 мая 2017 года № 201
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 22.05.2017 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Сайрам ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Олжаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Сапарбаев
Сайрам ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 338 қаулысына қосымша
Сайрам ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары
Мекен жайы
1
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Төлеби және М.Шоқай көшелерінің қиылысы, "Азина" дүкенінің жаны
2

В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в Сайрамском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Олжаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Сайрамского района
№ 338 от 6 сентября 2016 года
Места для осуществления выездной торговли в Сайрамском районе
Адрес
1
Сельский округ Аксукент, село Аксу, пересечения улиц Толеби и М.Шокай, около магазина "Азина"
2

Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы Батыр көшесі, № 16 және № 18 көпқабатты тұрғын үйлердің аралығы
3
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ташимов және Колхозшы көшелерінің қиылысы
4
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, "Дихан" өндірістік кооперативі гаражының алды
5
Жібек-Жолы ауылдық округі, Жібек-Жолы ауылы, Алматы-Термез тас жолы және Жібек-жолы көшесінің қиылысы
6
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек Датқа ауылы, Қ.Мусаев және С.Сарманов көшелерінің қиылысы
7
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Шапағат және Актілек көшелерінің қиылысы
8
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, М.Әуезов көшесі, № 17 жалпы орта мектебіне қарама-қарсы
9
Құтарыс ауылдық округі, Құтарыс ауылы, Абай көшесі, су ұнғысы ғимаратының алды
10
Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Көлкент-Құтарыс тас жолы, "Санур - 1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бидай қырманының алды
11
Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Шымкент және Ленин жолы көшелерінің қиылысы
12
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, С.Жораев және М.Мухитдинов көшелерінің қиылысы
13
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, О.Қурбаналиев көшесі, музей ғимаратының алды
14
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, О.Қурбаналиев және Жамал-апа көшелерінің қиылысы

Сельский округ Аксукент, село Аксу, улица Сураншы Батыра, между многоэтажными домами № 16 и № 18
3
Сельский округ Акбулак, село Акбулак, пересечения улиц Ташимова и Колхозная
4
Сельский округ Акбулак, село Акбулак, улица Ташимова, перед гаражом производственного кооператива "Дихан"
5
Сельский округ Жибек-жолы, село Жибек-Жолы, пересечения трассы Алматы -Термез и улицы Жибек-жолы
6
Сельский округ Кайнарбулак, село Касымбек Датка, пересечения улиц К.Мусаева и С.Сарманова
7
Сельский округ Карасу, село Карасу, пересечения улиц Шапагат и Актилек
8
Сельский округ Карабулак, село Карабулак, улица М.Ауезова, напротив общей средней школы № 17
9
Сельский округ Кутарыс, село Кутарыс, улица Абая, перед зданием водяной скважины
10
Сельский округ Колкент, село Колкент, трасса Колкент-Кутарыс, перед зернотоком товарищества с ограниченной ответственностью "Санур - 1"
11
Сельский округ Колкент, село Колкент, пересечения улиц Шымкентская и Путь Ленина
12
Сельский округ Карамурт, село Карамурт, пересечения улиц С.Жораева и М.Мухитдинова
13
Сельский округ Манкент, село Манкент, улица О.Курбаналиева, перед зданием музея
14
Сельский округ Манкент, село Манкент, пересечения улиц О.Курбаналиева и Жамал-апа