"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 47-410-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 48-435-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 3545 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 47-410-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3490 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 30 236 933 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 162 620 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 177 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 005 136 мың теңге;
шығындар – 30 236 933 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 143 176 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 159 075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 899 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
бюджет тапшылығы – -143 176 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру–143 176 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 159 075 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 899 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0.".

О внесении изменений и дополнения в решение Сарыагашского районного маслихата от 15 декабря 2015 года № 47-410-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 48-435-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 января 2016 года № 3545. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 15 декабря 2015 года № 47-410-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3490, опубликовано 15 января 2016 года в газете "Сарыағаш") следующие изменения и дополнение;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 236 933 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 162 620 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 177 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 005 136 тысяч тенге;
2) затраты – 30 236 933 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 143 176 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 159 075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 899 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -143 176 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 143 176 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 159 075 тысяч тенге;
погашение займов – 15 899 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".

Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Есіркепов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Садыков
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 қаңтардағы
№ 48-435-V шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 15 желтоқсан
№ 47-410-V шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Дополнить указанное решение приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата М.Есиркепов
Секретарь районного
маслихата Б.Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 22 января 2016 года № 48-435-V
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного маслихата
от 15 декабря 2015 года № 47-410-V
Районный бюджет на 2016 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование