"Созақ ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 33 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 125 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 наурызда № 3671 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 208 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 26.05.2016 № 208 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасындағы жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 2 қарашадағы Заңына және "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы Жарлығына сәйкес, Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 33 "Созақ ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3003 тіркелген, 2015 жылғы 29 сәуірдегі "Созақ үні" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасына сәйкес бекітілген "Созақ ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақ мынадай мазмұндағы 49-1), 49-2), 49-3) тармақшаларымен толықтырылсын:
"49-1) жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестерін құру бойынша ұйымдастыру жұмысын жүргізеді және жергілікті өзін-өзі басқарудың аумақтық кеңестері туралы ережелерді әзірлейді;
49-2) аудан әкімдігі "Қоғамдық кеңестер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес құрылатын қоғамдық кеңестің отырысында аудандық бюджетінің жобасын талқылауды жүргізеді;
49-3) аудан әкімдігі "Қоғамдық кеңестер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес құрылатын қоғамдық кеңестің отырысында аудандық бюджетінің атқарылуы туралы жылдық есепті талқылауды жүргізеді.".
2. "Созақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Созақ ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;

О внесении дополнений в постановление акимата Созакского района от 8 января 2015 года № 33 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Созакского района"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 марта 2016 года № 3671. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 26 мая 2016 года № 208
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 26.05.2016 № 208.
В соответствии с Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития местного самоуправления в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Созакского района от 8 января 2015 года № 33 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Созакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3003, опубликовано 29 апреля 2015 года в газете "Созақ үні") следующие дополнения:
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима Созакского района", утвержденный согласно приложению к указанному постановлению:
пункт 16 дополнить подпунктами 49-1), 49-2), 49-3) следующего содержания:
"49-1) проводит организационную работу по созданию территориальных советов местного самоуправления и разработывает положения о территориальных советах местного самоуправления;
49-2) акимат района проводит обсуждение проекта бюджета района на заседании общественного совета, создаваемого в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об общественных советах.".;
49-3) акимат района проводит обсуждение годового отчета об исполнении бюджета района на заседании общественого совета, создаваемого в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об общественных советах.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Созакского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) официальное опубликование настоящего постановления в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Созакского района и информационно–правовой системе "Әділет";

2) осы қаулыны Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Исаев

2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Созакского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Оразова.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Исаев