Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Қоғалы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 2 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 наурызда № 3618 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Диханкөл ауылында орналасқан атауы жоқ көшеге Сарымбетов Әбдіхалық көшесі атауы берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Ж.Опышев

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима Когалинского сельского округа Толебийского района Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 марта 2016 года № 3618
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основаниии заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 4 декабря 2015 года аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице расположенной в селе Диханкуль наименование улицы Сарымбетов Әбдіхалық.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж.Опышев