Шардара ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 54-312-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 сәуірде № 3683 болып тіркелді. Күші жойылды Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 25-170-VI шешiмiмімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 25-170-VI (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешiмiмен.

О единых ставках фиксированного налога по району Шардара
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 54-312-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 апреля 2016 года № 3683. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 25-170-VI
Сноска. Утратило силу решением Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.03.2018 № 25-170-VI (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Шардара ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района Шардара согласно приложению к настоящему решению.

2. Шардара аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 ақпандағы № 16-115-ІV "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-15-72 тіркелген, 2009 жылдың 27 наурыздағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының
өкілеттігін уақытша атқарушы Т. Бердібеков
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының
2016 жылғы "25" ақпандағы
№ 54-312-V шешіміне қосымша
Р/№
Салық салу объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3

2. Признать утратившим силу решение Шардаринского районного маслихата от 19 февраля 2009 года № 16-115-ІV "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-15-72, опубликовано в газете "Шартарап-Шарайна" от 27 марта 2009 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий полномочия
председателя сессии Т.Бердибеков
Секретарь районного
маслихата Т.Бердибеков
Приложение к решению Шардаринского районного маслихата от 25 февраля 2016 года № 54-312-V
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3