2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 3935 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3919 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 13 153 938 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 229 277 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 288 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 894 723 мың теңге;
2) шығындар – 13 126 940 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 254 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 018 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 764 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 140 506 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 140 506 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы - - 122 762 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 122 762 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 17 018 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 764 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 508 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 12.12.2017 № 21-139-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізілсін).

О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10-65-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 декабря 2016 года № 3935. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3919, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 153 938 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 229 277 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 650 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 288 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 894 723 тысяч тенге;
2) затраты – 13 126 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 254 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 018 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 764 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140 506 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 140 506 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 122 762 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 122 762 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 17 018 тысяч тенге;
погашение займов – 7 764 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 508 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12.12.2017 № 21-139-VI (вводится в действие с 01.01.2017).

2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резервi – 47 172 мың теңге көлемінде бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2017 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қалалық және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2017 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің қалалық және ауылдық округтер арасында бөлінуі тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере – 47 172 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год согласно приложения 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ города и сельских округов финансируемого из местного бюджета на 2017 год согласно приложения 5.
5. Утвердить перечень распределение трансфертов органам местного самоуправления между городом и сельских округов на 2017 год согласно приложения 6.

6. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2017 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.

6. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2017 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Бюджет тапшылығы
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
0
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Шардара аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ
шешіміне 4 қосымша
2017 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 08.02.2017 № 11-81-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізілсін).
Атауы
1
Білім беру
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
4 9 464 005 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім
беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешенділерді сатып алу және жеткізу"
Шардара аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-65-VІ
шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қалалық және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі

5. Дефицит бюджета
0
6. Финансирование дефицита бюджета
0
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
маслихата Шардаринского
района № 10-65-VІ от
22 декабря 2016 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.02.2017 № 11-81-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
1
Образования
Отдел образования района (города областного значения)
4 9 464 005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)"
Приложение 5 к решению
маслихата Шардаринского
района № 10-65-VІ от
22 декабря 2016 года
Перечень бюджетных программ города и сельских округов финансируемого из местного бюджета на 2017 год