"2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 шілдедегі № 4/19-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 тамызда № 4625 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2016 № 7/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1- тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VІ "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облысы мәслихатының № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 4607 тіркелген) шешіміне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016 - 2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4333 тіркелген, 2016 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 05 ақпандағы № 6 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4083259 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2851741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25409 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30433 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1175676 мың теңге;
2) шығындар – 4099464,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 569320 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 569320 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5166 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -590691,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 590691,7 мың теңге.";
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016 - 2018 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 июля 2016 года № 4/19-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 августа 2016 года № 4625. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 7/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333 опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" от 15 февраля 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 05 февраля 2016 года № 6) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4083259 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2851741 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25409 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30433 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1175676 тысяч тенге;
2) затраты – 4099464,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 569320 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 569320 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5166 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -590691,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 590691,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 39522 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
12-2 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12-2. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 68448 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
1 - қосымша осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы С. КӘРІМОВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО

"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 39522 тысяч тенге.";
пункт 12-2 изложить в следующей редакции:
"12-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов в размере 68448 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. КАРИМОВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1
к решению IV сессии
Риддерского городского