Бесқарағай ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 наурыздағы № 91 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 сәуірде № 4483 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 24.04.2017 № 118 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару таралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2 –тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Бесқарағай ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2.Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.Кисамиеваға жүктелсін.
3.Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі Н.Тоқсеитов
Бесқарағай аудандық әкімдігінің
2016 жылғы " 9 "наурыз
№ 91 қаулысына қосымша
Бесқарағай ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Бір айда бір тәрбиеленушіге жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адам
Бір айда бір тәрбиеленушіге орташа шығындар мөлшері, теңге
Бір айда ата-ананың ақы төлеу мөлшері,
теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар, Балабақшалар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
-

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Бескарагайскому району на 2016 год
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 09 марта 2016 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2016 года № 4483. Утратило силу - постановлением акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2017 года № 118
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 24.04.2017 № 118 (вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан ", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы в Бескарагайском районе на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кисамиеву Р.Н.
3.Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района Н.Токсеитов
Приложение к постановлению
акимата Бескарагайского
района
от " 9 " марта 2016 года № 91
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Бескарагайском районе на 2016 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
Республиканский бюджет
Местный бюджет
Республиканский бюджет
Местный бюджет
Детские сады, ясли
Мини-центры, детский сад
Детские сады, ясли
Мини-центры
-