"2016-2018 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 3/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда № 4561 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4553нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4326 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 12-13 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"түсімдер – 2889742,2мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 393820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15688,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48731,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2431503,2 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 2890279,2 мың теңге";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 18621,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22271,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3650,0 мың теңге";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-0,0мың теңге,оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) – -19158,0 мың теңге";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –19158,0мың теңге".

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №39/3-V "О бюджете Бескарагайского района на 2016-2018 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 июня 2016 года № 3/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июня 2016 года № 4561. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года №3/24-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4553), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 39/3-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4326, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" за № 12-13 от 3 февраля 2016 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"поступления – 2889742,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 393820,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –15688,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48731,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2431503,2 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 2890279,2 тысяч тенге";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 18621,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22271,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3650,0 тысяч тенге";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -19158,0 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19158,0 тысяч тенге".