"2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 тамыздағы № 7/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 4652 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 23.12.2016 № 11/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі №5/37-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4607 тіркелген) шешімі негізінде, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4340 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 3 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6487230,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2838650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24459,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 22618,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3601503,5 мың теңге;
2) шығыстар – 6533106,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7356,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12761,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 12100,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12100,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2015 года № 52/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 3 августа 2016 года № 7/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 августа 2016 года № 4652. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 11/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2015 года № 52/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4340, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 6487230,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2838650,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24459,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22618,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3601503,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6533106,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7356,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12761,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 65331,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65331,8 мың теңге.";
7- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдар, селолық округтер әкімдерінің бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша шығындар тізілімі 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.";
аталған шешімнің 1,7 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2 – қосымшаларына сәйкес 18 – қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р.Карагужина
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян ауданының
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -65331,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65331,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить перечень расходов по администраторам бюджетных программ акимов городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, согласно приложениям 5, 6, 7, 8, 9, 17, 18.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
дополнить приложением 18 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Р.Карагужина
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение
к решению маслихата
Зыряновского района

39406,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26929,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1960,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4900,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
20069,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12477,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12477,0
2
Әлеуметтік көмек
385043,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
385043,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30510,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8850,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6800,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62855,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
64904,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
102842,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
75872,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32410,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44517,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44517,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41725,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2047,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
745,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
351133,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
33839,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13935,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13935,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15204,2
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

39406,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26929,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1960,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4900,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
20069,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12477,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12477,0
2
Социальная помощь
385043,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
385043,0
002
Программа занятости
30510,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8850,0
006
Оказание жилищной помощи
6800,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62855,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
64904,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
102842,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
75872,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32410,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44517,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44517,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41725,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2047,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
745,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
351133,3
1
Жилищное хозяйство
33839,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13935,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13935,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15204,2
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

40770,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
40770,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28460,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
612,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7407,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4291,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
108545,0
1
Ауыл шаруашылығы
72029,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3700,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3700,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
28062,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28062,1
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
40266,9
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22096,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2220,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1594,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
856,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3561,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9939,0
6
Жер қатынастары
19737,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19737,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17487,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргізілетін жерге орналастыру
2250,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16779,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16779,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16779,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22439,7
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22439,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22439,7
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

40770,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
40770,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
28460,0
003
Капитальные расходы государственного органа
612,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7407,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4291,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
108545,0
1
Сельское хозяйство
72029,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3700,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3700,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
28062,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
28062,1
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
40266,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
22096,9
003
Капительные расходы государственного органа
2220,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1594,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
856,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3561,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9939,0
6
Земельные отношения
19737,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19737,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17487,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2250,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16779,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16779,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16779,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22439,7
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22439,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22439,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)