"2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 қазандағы № 9/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 4708 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 23.12.2016 № 11/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VІ шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4689 тіркелген) негізінде, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4340 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 3 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6342351,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2687785,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20459,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 82648,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3551459,2 мың теңге;
2) шығыстар – 6388227,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10537,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15942,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5405,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 12100,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12100,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2015 года № 52/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17 октября 2016 года № 9/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 октября 2016 года № 4708. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 11/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4689) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решения маслихата Зыряновского района от 23 декабря 2015 года № 52/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4340, опубликовано 21 января 2016 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 6342351,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2687785,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20459,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 82648,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3551459,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6388227,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10537,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15942,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5405,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -68513,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68513,3 мың теңге.";
аталған шешімнің - 1, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18 – қосымшалары – қосымшалары осы шешімнің - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П.Потапенко
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян ауданының
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -68513,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68513,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии П.Потапенко
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района