Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 25 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 ақпанда № 4415 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 331 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 07.12.2016 № 331 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексiнiң 18-бабының 2) - тармақшасына, 139 - бабының 9 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 2253 "Ауылдық (селолық) жердегi жұмысы үшiн лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, бiлiм беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-14-137 тіркелген, 2011 жылғы 29 қазанда № 86 "Рауан", № 86 "Заря" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Күршім ауданы әкімінің орынбасары Р. Үмітбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім
ауданының әкімі С. Чукаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Күршім аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Әбілмәжінов
" 26 " қаңтар 2016 жыл
Күршім ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 21 қаңтардағы
№ 25 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Әлеуметтік қамтамасыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21 января 2016 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 февраля 2016 года № 4415. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 7 декабря 2016 года № 331
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 07.12.2016 № 331 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района от 28 сентября 2011 года № 2253 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в (аульной) сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-14-137, опубликовано 29 октября 2011 года в газетах "Рауан" № 86, "Заря" № 86)
2. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Курчумского района Умутбаеву Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района С. Чукаев
"СОГЛАСОВАНО":
Секретарь Курчумского
районного маслихата К. Абильмажинов
" 26 " января 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Курчумского района
№ 25 от 21 января 2016 года
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:

1) мемлекеттік мекеме басшысы және басшысы орынбасары;
2) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі.
3) мамандар (бас, аға), оның ішінде: әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер, консультант (оның ішінде әлеуметтік жұмыс жөніндегі), бухгалтер, психолог.
2. Білім беру саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшысының орынбасары (оның ішінде бірінші);
2) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
3) әлеуметтік педагог;
4) педагог-психолог;
5) оқытушы;
6) тәрбиеші;
7) музыкалық жетекші;
8) мәдени ұйымдастырушы;
9) әдістемелік кабинеттің жетекшісі;
10) әдіскер;
11) тәлімгер;
12) инспектор;
13) шеберхананың меңгерушісі;
14) тифлопедагог;
15) барлық аталымдағы суретшілер;
16) Мамандар (бас, аға) оның ішінде: кітапханашы, зертханашы, бухгалтер, экономист, медициналық бике.
3. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) директор, басшысы;
2) бөлімше басшысы;
3) директордың, басшының орынбасары;
4) сектордың, бөлімнің меңгерушісі;
5) барлық аталымдағы суретшілер;
6) аға ғылыми қызметкер, кіші ғылыми қызметкер, жетекші ғылыми қызметкер, ғылыми қызметкер;
7) мұражайдағы бас сақтаушы, қор сақтаушы;
8) мұражай қараушысы;
9) әдіскер, аға әдіскер;
4. Спорт саласы мамандарының лауазымдары:
1) басшы, директор;
2) директордың, басшының оқу ісі жөніндегі орынбасары;
3) нұсқаушы, әдіскер нұсқаушы;
4) медициналық зертханашы;
5) медициналық бике;
6) әдіскер;
7) психолог;
8) аға жаттықтырушы, жаттықтырушы;
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің басшысы және орынбасары;
2) ветеринарлық дәрігер;
3) ветеринарлық эпизоотолог;
4) ветеринарлық паразитолог;
5) ветеринарлық техник;
6) ветеринарлық санитар;
7) ветеринарлық фельдшер;
8 )малды қолдан ұрықтандыру жөніндегі оператор.

1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения;
2) заведующий отделением социальной помощи на дому
3) специалисты (главные, старшие), в том числе: специалист по социальной работе, социальный работник по уходу, консультант (в том числе, по социальной работе), бухгалтер, психолог.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) учитель всех специальностей;
3) социальный педагог;
4) педагог-психолог;
5) преподаватель;
6) воспитатель;
7) музыкальный руководитель;
8) культоргонизатор;
9) руководитель методического кабинета;
10) методист;
11) вожатый;
12) инспектор;
13) заведующий мастерской;
14) тифлопедагог;
15) художники всех наименовании;
16) Специалисты (главные, старшие), в том числе: библиотекарь, лаборант, бухгалтер, экономист, медицинская сестра.
3. Должности специалистов культуры:
1) директор, руководитель;
2) руководитель подразделения;
3) заместитель директора, руководителя;
4) заведующий сектором, отделом;
5) художники всех наименований;
6) старший научный сотрудник, младший научный сотрудник, ведущий научный сотрудник, научный сотрудник;
7) главный хранитель в музеях, хранитель фондов;
8) экскурсовод;
9) методист, старший методист;
4. Должности специалистов спорта:
1) руководитель, директор;
2) заместитель директора, руководитель по учебной работе;
3) инструктор, инструктор-методист;
4) медицинский лаборант;
5) медицинская сестра;
6) методист;
7) психолог;
8) старший тренер, тренер.
5. Должности специалистов ветеринарии:
1) Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения;
2) ветеринарный врач;
3) ветеринарный эпизоотолог;
4) ветеринарный паразитолог;
5) ветеринарный санитар;
6) ветеринарный техник;
7) ветеринарный фельдшер;
8) оператор по искусственному осеменению животных.