Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 331 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 4854 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 410 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 10.12.2019 № 410 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексiнiң 18 бабының 2) тармақшасына, 139 бабының 9 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
2. Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтарындағы "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" № 25 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4415 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Күршім ауданы әкімінің орынбасары Р. Үмітбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім
ауданының әкімі С. Чукаев
"КЕЛІСІЛДІ":
Күршім аудандық
мәслихатының хатшысы М. Сағанақов
"20" желтоқсан 2016 жыл
Күршім ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 331 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Әлеуметтік қамтамасыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме басшысы және басшысы орынбасары;

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 7 декабря 2016 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2017 года № 4854. Утратило силу постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2019 года № 410
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10.12.2019 № 410 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 21 января 2016 года № 25 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4415)
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Курчумского района Умутбаеву Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курчумского района С. Чукаев
"СОГЛАСОВАНО":
Секретарь Курчумского
районного маслихата М. Саганаков
"20" декабря 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Курчумского района
от 7 декабря 2016 года № 331
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель государственного учреждения и его заместитель;

2) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
3) мүгедек балаларға және 18 жастан асқан психоневрологиялық аурумен ауыратын мүгедектерге күтім бойынша әлеуметтік қызметкер;
4) қарттарға және мүгедектерге күтім бойынша әлеуметтік қызметкер;
5) дефектолог, легопед, әдіскер, есепші, психолог.
2. Білім беру саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттiк мекеме мен қазыналық кәсiпорын басшысы мен басшының орынбасары;
2) мектепке дейiнгi мемлекеттiк мекеменің және қазыналық кәсiпорынның басшысы;
3) кітапхана, интернат, шеберхана меңгерушісі;
4) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
5) әлеуметтік педагог;
6) педагог-психолог;
7) аға тәрбиеші;
8) тәрбиеші;
9) музыкалық, көркемдік, үйірме жетекшісі;
10) аға вожатый, вожатый;
11) қосымша білім педагогы;
12) медбике;
13) педогог-ұйымдастырушы;
14) бастауыш әскери дайындық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы;
15) хореограф;
16) жаттықтырушы;
19) кітапханашы, зертханашы, есепші, экономист, хормейстер, дәрігер.
3. Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттiк мекеме мен қазыналық кәсiпорын басшысы мен басшының орынбасары;
2) аға мәдени ұйымдастырушы;
3) сүйемелдеуші;
4) аға кітапханашы, кітапханашы;
5) музыкалық жетекші;
6) барлық атаулының әдіскері;
7) көркемдік жетекші;
8) би үйірмесінің жетекшісі;
9) сүйемелдеуші - концертмейстер;
10) дыбыс режиссері;
11) хор жетекшісі;
12) вокал студиясының жетекшісі;
13) көркемөнерпаздар ұжымының жетекшісі;
14) бұқаралық шаралардың режиссеры;
15) топ жетекшісі;
16) халықтық ұжымның жетекшісі;
17) студия жетекшісі;
18) есепші, экономист;
19) оператор - программист.
4. Спорт саласы мамандарының лауазымдары:
1) басшы, директор; мемлекеттiк мекеме мен қазыналық кәсiпорын басшысы мен басшының орынбасары;
2) әдіскер.
3) аға жаттықтырушы, жаттықтырушы
4) медбике
5. Ветеринария мамандарының лауазымдары:
1) ветеринарлық дәрігер, ветеринар пунктінің меңгерушісі;
2) ветеринарлық пунктінің ветеринар фельдшері.
3) Ветеринарлық пунктінің ветеринар санитары.

2) специалист по социальной работе;
3) социальный работник по уходу за детьми - инвалидами и инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
4) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
5) дефектолог, логопед, методист, бухгалтер, психолог.
2. Должности специалистов в области образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) руководитель дошкольного государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
3) заведующий библиотекой, интернатом, мастерской;
4) учителя всех специальностей;
5) социальный педагог;
6) педагог - психолог;
7) старший воспитатель;
8) воспитатель;
9) музыкальный руководитель, художественный руководитель;
10) старший вожатый, вожатый;
11) педагог дополнительного образования;
12) медицинская сестра;
13) педагог – организатор;
14) преподаватель - организатор начальной военной подготовки;
15) хореограф;
16) тренер;
17) библиотекарь, лаборант, бухгалтер, экономист, хормейстер, врач.
3) Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель и его заместитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) старший культорганизатор;
3) аккомпаниатор;
4) старший библиотекарь, библиотекарь;
5) музыкальный руководитель;
6) методист всех наименовании;
7) художественный руководитель;
8) руководитель танцевального кружка;
9) аккомпаниатор - концертмейстер;
10) звукорежиссер;
11) руководитель хора;
12) руководитель вокальной студии;
13) руководитель самодеятельного коллектива;
14) режиссер массовых мероприятий;
15) руководитель группы;
16) руководитель народного коллектива;
17) руководитель студии;
18) бухгалтер, экономист;
19) оператор (программист).
4) Должности специалистов в области спорта:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) методист;
3) старший тренер, тренер;
4) медицинская сестра.
5) Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач, заведующий ветеринарным пунктом;
2) ветеринарный фельдшер ветеринарного пункта;
3) ветеринарный санитар ветеринарного пункта.