"2016-2018 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 2-5/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 сәуірде № 4500 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 9-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4429 тіркелген) шешім негізінде, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4321 тіркелген, "Жұлдыз"-" Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 17 қаңтардағы № 4, 2016 жылғы 31 қаңтардағы № 8 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4 373 007,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 635 382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 118,0 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджетен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 18,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 681 593,0 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2 638 525,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 119,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 17 295,7 мың теңге;
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
2) шығындар – 4 358 888,7 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 18,0 мың теңге;";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 42-3 "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 апреля 2016 года № 2-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 апреля 2016 года № 4500. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4429), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 42-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4321, опубликовано в газете "Жулдыз"-"Новая жизнь" от 17 января 2016 года № 4, от 31 января 2016 года № 8) следующие изменения:
в пункте 1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4 373 007,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 635 382,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 118,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета – 18,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 681 593,0 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2 638 525,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 119,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 295,7 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
2) затраты – 4 358 888,7 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 18,0 тысяч тенге;";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 19 277,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Сихварт
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 8 сәуірдегі
№ 2-5/1 шешіміне 1 қосымша
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 42-3 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І.КІРІСТЕР

"5. Учесть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 19 277,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Сихварт
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 8 апреля 2016 года № 2-5/1
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года № 42-3
Бюджет района на 2016 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
тысяч тенге)
І. ДОХОДЫ

414 386,2
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
15 344,3
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 344,3
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
121 066,2
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
120 066,2
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
277 975,7
1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
269 090,7
22
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 885,0
2
Қаржылық қызмет
1 890,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 890,0
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 200,0
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
690,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
500,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
500,0
61
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуын бағалауды жүргізу
500,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
114 482,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
25 572,8
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 572,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 428,4
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 556,4
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
872,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
19 455,4
1
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 455,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 025,4
1
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 675,4
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

414 386,2
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
15 344,3
1
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15 344,3
3
Капитальные расходы государственного органа
0,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
121 066,2
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
120 066,2
3
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
277 975,7
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
269 090,7
22
Капитальные расходы государственного органа
8 885,0
2
Финансовая деятельность
1 890,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 890,0
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 200,0
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
690,0
5
Планирование и статистическая деятельность
500,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
500,0
61
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
500,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
114 482,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25 572,8
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
25 572,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 428,4
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28 556,4
15
Капитальные расходы государственного органа
872,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19 455,4
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
19 455,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 025,4
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25 675,4
3
Капитальные расходы государственного органа