2017-2019 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4808 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 33-3/1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.03.2019 № 33-3/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 8/75-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4773 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 753 353,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 869 315,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 096,0 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 23,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 662 632,5 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 3 276 408,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25 185,1 мың теңге;
2) шығыстар – 4 737 317,1 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 23,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 20 138,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 439,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 301,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 985,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 985,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 10-5/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.06.2017 № 12-2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.07.2017 № 14-2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.09.2017 № 15-6/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.10.2017 № 16-2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.12.2017 № 17-2 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О бюджете Кокпектинского района на 2017-2019 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2017 года № 4808. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 марта 2019 года № 33-3/1
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.03.2019 № 33-3/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 753 353,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 869 315,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 096,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из государственного бюджета – 23,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 662 632,5 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 3 276 408,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25 185,1 тысяч тенге;
2) затраты – 4 737 317,1 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 23,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 138,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 439,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 301,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 985,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 985,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2017 № 10-5/1 (вводится в действие с 01.01.2017); от 07.06.2017 № 12-2 (вводится в действие с 01.01.2017); от 31.07.2017 № 14-2 (вводится в действие с 01.01.2017); от 27.09.2017 № 15-6/1 (вводится в действие с 01.01.2017); ); от 20.10.2017 № 16-2 (вводится в действие с 01.01.2017); от 06.12.2017 № 17-2 (вводится в действие с 01.01.2017)

2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 8/75-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4773 тіркелген) шешімімен белгіленген 2017 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
4. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 17 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 31 421,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 20.10.2017 № 16-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі)
6. 4 қосымшаға сәйкес 2017 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 315 447,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 17-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі)
7. 5 қосымшаға сәйкес 2017 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 39 356,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 17-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі)
8. 6 қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
9. 7 қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі ескерілсін.

2. Принять к исполнению на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773).
3. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 17 000,0 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 31 421,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.10.2017 № 16-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
6. Учесть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 315 447,5 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 17-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Учесть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 39 356,0 тысяч тенге согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 17-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Утвердить согласно приложению 6 перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2017 год.
9. Учесть перечень местных бюджетных программ на 2017 год не подлежащих секвестру согласно приложению 7.

10. 8 қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
11. 9 қосымшаға сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
12. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Нұрлан
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-2 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет

10. Утвердить согласно приложению 8 перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2017 год.
11. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению 9.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е. Нұрлан
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 9-2
Бюджет района на 2017 год

11 549,0
27
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
185 123,4
5
Денсаулық сақтау
0,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
0,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
2
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
0,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
301 222,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
80 180,8
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 457,0
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 457,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
67 723,8
10
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 447,6
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 332,6
25
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
31 943,6
2
Әлеуметтiк көмек
214 114,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
214 884,1
4
Жұмыспен қамту бағдарламасы
59 787,8
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 251,2
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 700,0
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 479,7
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 124,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77 727,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 979,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 065,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 928,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
5 928,0
18
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 800,0
50
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

11 549,0
27
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
185 123,4
5
Здравоохранение
0,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
0,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0,0
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
0,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
301 222,9
1
Социальное обеспечение
80 180,8
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 457,0
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 457,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
67 723,8
10
Государственная адресная социальная помощь
18 447,6
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 332,6
25
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
31 943,6
2
Социальная помощь
214 114,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
214 884,1
4
Программа занятости
59 787,8
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 251,2
7
Оказание жилищной помощи
2 700,0
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 479,7
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 124,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77 727,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 979,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 065,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 928,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5 928,0
18
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 800,0
50
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 17-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілердің еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі өту, сондай-ақ олардың лауазымдық ақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін айсайынғы қосымша ақы төлеу үшін
72 355,0
2
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне (50 %-ға дейін) өтеуге
6 971,0
3
Мал дәрігерлік дәрі-дәрмекті қолдану
433,5
4
Мал дәрігерлік дәрі-дәрмекті уақытша сақтау
30,0
5
Мектептерді күтіп ұстауға
127 121,0
6
Оқулықтар және оқу-әдістемелік әдебиеттер сатып алуға
2 709,0
7
Тіл тәртібі мұғалімдерінің іс-сапар шығындарын өтеуге
12 858,0
8
Оқушылардың ЭКСПО-2017 көрмесіне қатысуын ұйымдастыруға
12 030,0
9
Мектептерге автобустар сатып алуға
29 700,0
10
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:
34 524,0
талап етілген кәсіптер бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді оқытуға
27 394,0
кезектерді басқару жүйесін орнатуға
3 386,0
қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялар
3 744,0
11
Материалдық техникалық базаны нығайтуға
12 716,0
12
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 000,0
Барлығы
315 447,5
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-2 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 17-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
21 424,0
2
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыру:
9 254,0
еңбекақыны ішінара субсидиялауға
2 118,0
көшіп-қонуға субсидиялар ұсынуға
3 733,0
жастар тәжірибесіне
3 403,0
3
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру:
4 128,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 025,0
техникалық көмекші (өтемдеуіш) құралдар Тізбесін кеңейтуге
103,0
4
Тіл курстары бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және негізгі қызметшінің оқу кезеңінде оның орнына уақытша қызмет атқарған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге:

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 17-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Для перехода на новую модель оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
72 355,0
2
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
6 971,0
3
На применение ветеринарных препаратов
433,5
4
На временное хранение ветеринарных препаратов
30,0
5
На содержание школ
127 121,0
6
На приобретение учебников и учебно-методической литературы
2 709,0
7
На командировочные расходы учителям языковых дисциплин
12 858,0
8
На посещение школьниками выставки ЭКСПО - 2017
12 030,0
9
На приобретение автобусов для школ
29 700,0
10
На реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
34 524,0
на краткосрочное обучение рабочих кадров по востребованным профессиям
27 394,0
на установку системы управления очередью
3 386,0
на субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
3 744,0
11
На укрепление материально технической базы
12 716,0
12
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 000,0
Всего
315 447,5
Приложение 5
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 9-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2017 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.12.2017 № 17-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
21 424,0
2
Реализация мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства:
9 254,0
на частичное субсидирование заработной платы
2 118,0
на предоставление субсидий на переезд
3 733,0
на молодежную практику
3 403,0
3
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы:
4 128,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 025,0
на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
103,0
4
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
Қаржылық қызмет
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
3
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
3
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22
Капитальные расходы государственного органа
2
Финансовая деятельность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
5
Планирование и статистическая деятельность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
9
Прочие государственные услуги общего характера
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
7
Капитальные расходы государственного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15
Капитальные расходы государственного органа
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
18
Капитальные расходы государственного органа
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
3
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
3
Капитальные расходы государственного органа
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2
Оборона
1
Военные нужды
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности

Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
11
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
33
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
42
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
10
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
14
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
15
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
7
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы

Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
26
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8
Организация сохранения государственного жилищного фонда
11
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
33
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
42
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2
Коммунальное хозяйство
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8
Освещение улиц населенных пунктов
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10
Содержание мест захоронений и погребение безродных
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
14
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
15
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6
Функционирование районных (городских) библиотек
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2
Услуги по проведению государственной информационной политики
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10
Капитальные расходы государственного органа
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6
Капитальные расходы государственного органа
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство

473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
99
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14
Борышқа қызмет көрсету
1
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
51
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
ІІІ. Таза бюджеттік несиелендіру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
IV. Қаржы активтері операцияларының сальдосы
13
Басқалар
9
Басқалар
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет дефициті (профициті)
VI. Бюджет дефицитін (профицитін) қаржыландыру
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-2 шешіміне 7 қосымша
2017 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Әкімшілік
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
4
Білім беру

473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3
Капитальные расходы государственного органа
7
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14
Обслуживание долга
1
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
51
Трансферты органам местного самоуправления
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
9
Прочие
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16
Погашение займов
1
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Приложение 7
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 9-2
Перечень местных бюджетных программ на 2017 год не подлежащих секвестру
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
4
Образование

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
5
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-2 шешіміне 8 қосымша
2017 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Көкпекті ауылында бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратының және оның жапсырма құрылысын сыртқы сумен жабдықтау, кәріз жүйесінің және электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы, бұрынғы тұрмыстық комбинат ғимаратын және оның жапсырма құрылысын сыртқы абаттандыру
16 614,0
Барлығы
16 614,0
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-2шешіміне 9 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 42-3 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 8 қантарда № 4321 болып тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 17 қаңтардағы № 4, 2016 жылғы 31 қаңтардағы № 8, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 сәуірде жарияланған) шешімі.
2. 2016 жылғы 8 сәуірдегі "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 2-5/1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 18 сәуірде № 4500 болып тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 1 мамырдағы № 34, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 28 сәуірде жарияланған) шешімі.
3. 2016 жылғы 7 маусымдағы "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 3-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 16 маусымда № 4567 болып тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 26 маусымдағы № 50, 2016 жылғы 30 маусымдағы № 51, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 23 маусымда жарияланған) шешімі.
4. 2016 жылғы 2 тамыздағы "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 9 тамызда № 4637 болып тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 21 тамыздағы № 66, 2016 жылғы 25 тамыздағы № 67, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 тамызда жарияланған) шешімі.

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
5
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 8
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 9-2
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Строительство наружных сетей водоснабжения, канализации и электроснабжения к зданию бывшего бытового комбината и его пристройки, внешнее благоустройство территории здания бывшего бытового комбината и его пристройки в с. Кокпекты Кокпектинского района ВКО
16 614,0
Всего
16 614,0
Приложение 9
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 9-2
Перечень утративших силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
1. Решение от 23 декабря 2015 года "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" № 42-3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4321 от 8 января 2016 года, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 17 января 2016 года № 4, от 31 января 2016 года № 8, в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 апреля 2016 года).
2. Решение от 8 апреля 2016 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" № 2-5/1 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4500 от 18 апреля 2016 года, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 1 мая 2016 года № 34, в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 апреля 2016 года ).
3. Решение от 7 июня 2016 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" № 3-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567 от 16 июня 2016 года, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 26 июня 2016 года № 50, от 30 июня 2016 года № 51, в информационно-правовой системе "Әділет" от 23 июня 2016 года).
4. Решение от 2 августа 2016 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" № 5-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4637 от 9 августа 2016 года, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 21 августа 2016 года № 66, от 25 августа 2016 года № 67, в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 августа 2016 года).

5. 2016 жылғы 28 қыркүйектегі "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-5/1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 5 қазанда № 4684 болып тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 9 қазандағы № 80, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 13 қазанда жарияланған) шешімі.
6. 2016 жылғы 20 қазандағы "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 7-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 25 қазанда № 4710 болып тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 87, 2016 жылғы 6 қарашадағы № 88, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 2 қарашада жарияланған) шешімі.
7. 2016 жылғы 28 қарашадағы "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 8-2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 2 желтоқсанда № 4752 болып тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 18 желтоқсандағы № 100, 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 101, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) шешімі.

5. Решение от 28 сентября 2016 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" № 6-5/1 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4684 от 5 октября 2016 года, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 9 октября 2016 года № 80, в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 октября 2016 года).
6. Решение от 20 октября 2016 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" № 7-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4710 от 25 октября 2016 года, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 3 ноября 2016 года № 87, от 6 ноября 2016 года № 88, в информационно-правовой системе "Әділет" от 2 ноября 2016 года ).
7. Решение от 28 ноября 2016 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года "О бюджете Кокпектинского района на 2016-2018 годы" № 8-2 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4752 от 2 декабря 2016 года, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 18 декабря 2016 года № 100, от 22 декабря 2016 года № 101, в информационно-правовой системе "Әділет" от 23 декабря 2016 года).