Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 343 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 41 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 наурызда № 4303 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 13.02.2017 № 37 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 24 қарашадағы №343 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4200 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің регламентінде:
37-тармақ алып тасталсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (М.Л.Тоқжанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысы М.Л.Тоқжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н.Ноғаев

О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2015 года № 343 "Об утверждении регламента акимата Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 февраля 2016 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 марта 2016 года № 4303. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2017 года № 37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 13.02.2017 № 37 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2015 года №343 "Об утверждении регламента акимата Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4200, опубликованное 21 января 2016 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") следующее изменение:
в регламенте акимата Западно-Казахстанской области, утвержденного указанным постановлением:
пункт 37 исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" (Токжанов М.Л.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Западно-Казахстанской области Токжанова М.Л.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н.Ногаев