Батыс Қазақстан облысының шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар мәртебесі бар медициналық ұйымдарының 2016 жылға еңбекақы төлеу қорының мөлшерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 64 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 наурызда № 4309 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексін, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысын, "Денсаулық сақтау жүйесінің кейбір салаларындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1043 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің бұйрығын (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2015 жылдың 31 желтоқсанында № 12742 тіркелген) басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысының шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар мәртебесі бар медициналық ұйымдарының 2016 жылға еңбекақы төлеу қорының мөлшері белгіленсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Қ. М. Ирменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Б. М. Мәкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2016 жылғы 15 наурыздағы
№ 64 қаулысына
қосымша
Батыс Қазақстан облысының шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар мәртебесі бар медициналық
ұйымдарының 2016 жылға еңбекақы төлеу қорының мөлшері
Медициналық ұйымдар
Басым бағыттары бойынша
Еңбекақы төлеу
қорының мөлшері
1.
облыстық
1) жоғары мамандандырылған, стационарлық, стационар алмастырғыш медициналық көмектерді көрсететін ұйымдар;
80000 базалық лауазымдық жалақыға дейін
2) стационарлық, стационар алмастырғыш, амбулаторлық-емханалық, кеңесші-диагностикалық көмек көрсететін, сондай-ақ салауатты өмір салтын насихаттаумен, қан және оның компоненттерін дайындаумен айналысатын
40000 базалық лауазымдық жалақыға дейін
2.
облыстық маңызы бар қала
стационар алмастырғыш, амбулаторлық-емханалық, алғашқы медициналық-санитариялық, жедел медициналық көмек көрсететін
40000 базалық лауазымдық жалақыға дейін
3.
аудандық
стационарлық, стационар алмастырғыш, оңалту және сауықтыру, амбулаторлық-емханалық және алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін
37000 базалық лауазымдық жалақыға дейін

Об установлении размера фонда оплаты труда медицинским организациям Западно-Казахстанской области, имеющим статус государственных коммунальных предприятий на праве хозяйственного ведения на 2016 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 марта 2016 года № 4309
Руководствуясь Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1043 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих в некоторых сферах системы здравоохранения" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12742) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер фонда оплаты труда медицинским организациям Западно-Казахстанской области, имеющим статус государственных коммунальных предприятий на праве хозяйственного ведения на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Западно-Казахстанской области" (Ирменов К. М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Макен Б. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 15 марта 2016 года № 64
Размер фонда оплаты труда медицинским организациям
Западно-Казахстанской области, имеющим статус государственных коммунальных
предприятий на праве хозяйственного ведения на 2016 год
Медицинские организации
По приоритетным направлениям
Размер фонда
оплаты труда
1.
областные
1) оказывающие высокоспециализированную, стационарную, стационарозамещающую медицинскую помощь;
до 80000 базовых должностных окладов
2) оказывающие стационарную, стационарозамещающую помощь, амбулаторно-поликлиническую, консультативно-диагностическую помощь, а также занимающиеся пропагандой здорового образа жизни, заготовкой крови и ее компонентов
до 40000 базовых должностных окладов
2.
города областного значения
оказывающие стационарозамещающую помощь, амбулаторно-поликлиническую, первичную медико-санитарную, скорую медицинскую помощь
до 40000 базовых должностных окладов
3.
районные
оказывающие стационарную, стационарозамещающую помощь, реабилитационную и восстановительную, амбулаторно-поликлиническую и первичную медико-санитарную помощь
до 37000 базовых должностных окладов