аталған регламенттің 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған регламенттің 2-қосымшасы алынып тасталсын;
аталған регламенттің 3-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Қ.З.Маңқараев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Б.Т. Қонысбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Көлгінов
2016 жылғы 17 қарашадағы №342
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
1-қосымша
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға
келген денсаулық сақтау, білім
беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет, спорт
және агроөнеркәсіптік кешен
саласындағы мамандарға
әлеуметтік қолдау
шараларын көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету бойынша уәкілетті органдардың тізбесі
Көрсетілетін қызметті беруші
Заңды мекенжайы
Телефон нөмірі
1
"Ақжайық ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қонаев көшесі, 70 үй
www.akzhaіk-bko.gov.kz
8 (71136)91191
2
"Бөкей ордасы ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бөкей ордасы ауданы, Сайқын ауылы, Т.Жароков көшесі, 31 үй
ww.bokeyorda-bko.gov.kz
8 (71140)21210
3
"Бөрлі ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 99 үй
www.aksaі-bko.gov.kz
8 (71133)20760
4
"Жаңақала аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Халықтар Достығы көшесі, 44 үй
www.zhanakala-bko.gov.kz
8 (71141)21869
5
"Жәнібек аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Ғ.Қараш көшесі, 63 үй
www.zhanіbek-bko.gov.kz
8 (71135)21343
6
"Зеленов аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин көшесі, 139 үй
www.zelenov-bko.gov.kz

приложение 1 к указанному Регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному Регламенту исключить;
приложение 3 к указанному Регламенту изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Западно-Казахстанской области" (Манкараев К.З.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Конысбаеву Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 17 ноября 2016 года № 342
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление мер
социальной поддержки
специалистам в области
здравоохранения, образования,
социального обеспечения,
культуры, спорта и
агропромышленного комплекса,
прибывшим для работы и
проживания в сельские
населенные пункты"
Перечень уполномоченных органов по предоставлению мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Услугодатель
Юридический адрес
Номер телефона
1
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Акжаикского района"
Акжаиский район, село Чапаево, улица Конаева, дом 70
www.akzhaik-bko.gov.kz
8 (71136)91191
2
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Бокейординского района"
Бокейординский район, село Сайхин, улица Т. Жарокова, дом 31
www.bokeyorda-bko.gov.kz
8 (71140)21210
3
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Бурлинского района"
Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, дом 99
www.aksai-bko.gov.kz
8 (71133)20760
4
Государственное учреждение "Жангалинский районный отдел экономики и финансов"
Жангалинский район, село Жангала, улица Халыктар Достыгы, дом 44
www.zhanakala-bko.gov.kz
8 (71141)21869
5
Государственное учреждение "Жанибекский районный отдел экономики и финансов"
Жанибекский район, село Жанибек, улица Г. Караша, дом 63
www.zhanibek-bko.gov.kz
8 (71135)21343
6
Государственное учреждение "Зеленовский районный отдел экономики и финансов"
Зеленовский район, село Переметное, улица Гагарина, дом 139
www.zelenov-bko.gov.kz

8 (71130)23394
7
"Казталов ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Казталов ауданы, Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі, 2 үй
www.kaztalov-bko.gov.kz
8 (71144)31444
8
"Қаратөбе аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Мұхит көшесі, 2а үй
www.karatobe-bko.gov.kz
8 (71145)31132
9
"Сырым аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 8 үй
www.syrym-bko.gov.kz
8 (71134)31171
10
"Тасқала ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 23 үй
www.taskala-bko.gov.kz
8 (71139)21178
11
"Теректі ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесі, 18 үй
www.terekta-bko.gov.kz
8 (71132)21147
12
"Шыңғырлау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Қылышев көшесі, 91 үй
www.chіngіrlau-bko.gov.kz
8 (71137)33326
2016 жылғы 17 қарашадағы №342
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
2-қосымша
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға
келген денсаулық сақтау, білім
беру, әлеуметтік
қамсыздандыру, мәдениет, спорт
және агроөнеркәсіптік кешен
саласындағы мамандарға
әлеуметтік қолдау
шараларын көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

8 (71130)23394
7
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Казталовского района"
Казталовский район, село Казталовка, улица Шарафутдинова, дом 2
www.kaztalov-bko.gov.kz
8 (71144)31444
8
Государственное учреждение "Каратобинский районный отдел экономики и финансов"
Каратобинский район, село Каратобе, улица Мухита, дом 2а
www.karatobe-bko.gov.kz
8 (71145)31132
9
Государственное учреждение "Сырымский районный отдел экономики и финансов"
Сырымский район, село Жымпиты, улица Казахстанская, дом 8
www.syrym-bko.gov.kz
8 (71134)31171
10
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Таскалинского района"
Таскалинский район, село Таскала, улица Абая, дом 23
www.taskala-bko.gov.kz
8 (71139)21178
11
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Теректинского района"
Теректинский район, село Федоровка, улица Юбилейная, дом 18
www.terekta-bko.gov.kz.
8 (71132)21147
12
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Чингирлауского района"
Чингирлауский район, село Шынгырлау, улица Клышева, дом 91
www.chingirlau-bko.gov.kz
8 (71137)33326
Приложение 2
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 17 ноября 2016 года № 342
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Предоставление мер
социальной поддержки
специалистам в области
здравоохранения, образования,
социального обеспечения,
культуры, спорта и
агропромышленного комплекса,
прибывшим для работы и
проживания в сельские
населенные пункты"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Условные обозначения: