Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 470 "Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 2233 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 тамызда № 4532 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 874 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 24.03.2017 № 874 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 13 "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12705 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 470 "Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу № 4307 тіркелген, 2016 жылғы 7 сәуірдегі "Жайық үні-Жизнь города" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
42-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"42. Осы Әдістеменің 39-тармағында көрсетілген құжаттар, сондай-ақ комиссия отырысының қол қойылған хаттамасы персоналды басқару қызметінде сақталады.";
әдістеменің 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы С.Р. Нұртазаевқа жүктелсін.
3. Орал қаласы әкімі аппараты мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (Е.Н. Каримов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата города Уральск от 25 февраля 2016 года № 470 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Уральска" и городских исполнительных органов финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 26 июля 2016 года № 2233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 августа 2016 года № 4532. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24 марта 2017 года № 874
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24.03.2017 № 874 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и Приказом Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12705), акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральск от 25 февраля 2016 года № 470 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Уральска" и городских исполнительных органов финансируемых из местного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4307, опубликованное, 7 апреля 2016 года в газете "Жайық үні-Жизнь города") следующие изменения:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Уральска" и городских исполнительных органов финансируемых из местного бюджета, утвержденной указанным постановлением:
пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. Документы, указанные в пункте 39 настоящей Методики, а также подписанный протокол заседания Комиссии хранятся в службе управления персоналом.";
приложение 1 методики на государственном языке вносится изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Нуртазаева С.Р.
3. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима города (Каримов Е.Н.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.