Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 1426 "Орал қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 3960 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 4614 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы №1426 "Орал қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4460 тіркелген, 2016 жылы 30 маусымда "Жайық үні - Жизнь города" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Орал қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (И. Джазыкбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.К.Қайсағалиевке жүктелсін.
Қала әкімі Н.Төреғалиев

О признании утратившим силу постановления акимата города Уральска от 20 мая 2016 года № 1426 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли в городе Уральске"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2016 года № 3960. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 декабря 2016 года № 4614
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска от 20 мая 2016 года №1426 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли в городе Уральске" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4460, опубликованное 30 июня 2016 года в газете "Жайық үні - Жизнь города").
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел предпринимательства города Уральска" (И. Джазыкбаев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Қайсағалиева А.К.
Аким города Н.Турегалиев